Дженніфер Лоуренс взяла участь у мітингу за право жінок робити аборт

До зірки приєдналася акторка Емі Шумер

Володарка Оскару Дженніфер Лоуренс разом з головною героїнею «Красуні на всю голову»  Емі Шумер прийшла на мітинг в Нью-Йорку, мета якого — відстояти право жінок на безпечний аборт. Про це Емі Шумер розповіла у своєму Instagram. Акторка підписала фотографію: «У мене немає матки, а вона вагітна. Але ми тут».

Дженніфер Лоуренс та Емі Шумер приєдналися до мітингу через новий закон у Техасі:  жінки не можуть переривати вагітність після шостого тижня — з моменту, коли у плода з’явиться серцебиття. Це також поширюється на випадки вагітності через насильство.

Під час мітингу Дженніфер Лоуренс тримала плакат з написом: «Жінки не можуть бути вільними, якщо вони не контролюють своє тіло». Водночас на плакаті Емі Шумер були слова «Аборт є необхідним». Напередодні героїня «Красуні на всю голову» закликала своїх підписників також взяти участь у мітингу: «Я буду там! Кожен має право на безпечний аборт у будь-який час і з будь-якої причини. Цієї суботи наша країна збирається, щоб захистити свої права».

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы