Джастін Тімберлейк висміяв Брітні Спірс. Що відбувається між ексзакоханими зараз?

Зірковий конфлікт триває

Стосунки 17-річної Брітні Спірс та 18-річного Джастіна Тімберлейка розпочалися в 1999 році й тривали три роки. У 2002-му пара розійшлася, однак до сьогодні ексзакохані ніяк не можуть залишити одне одного в спокої. Усе почалося з мемуарів Брітні Спірс, опублікованих у жовтні 2023 року, де співачка розповіла, що наприкінці 2000-го Джастін змусив її зробити аборт.

«Це було несподіванкою, але для мене це не було трагедією. Я дуже сильно кохала Джастіна. Я завжди очікувала, що одного дня ми створимо сім`ю разом. Просто це сталося набагато раніше, ніж я очікувала. Він казав, що ми не готові до того, щоб мати дитину, що ми занадто молоді. Я впевнена, що люди будуть ненавидіти мене за це, але я погодилася не заводити дитину», — написала співачка.

Джастін Тімберлейк, як повідомляли наближені до нього джерела, не вважав себе винним у цій ситуації.

«Джастін вважав, що рішення, яке вони прийняли, було спільним, і він мав намір ніколи не говорити про це та зберегти в таємниці назавжди», — поділився інсайдер з Daily Mail.

Зазначалося, що Тімберлейк не планує публічно коментувати все те, що пов’язане з Брітні Спірс, адже всі його слова можуть бути використані проти нього.

«Тепер, коли Брітні згадала про це, і це буде вічно жити в її книзі, і все, що вона вирішить згадати, Джастін спробує нічого не обговорювати, тому що він знає: що б він не сказав від цього моменту, швидше за все, буде використано проти нього», — запевняв інсайдер Daily Mail.

Одкровення Брітні наробили чимало галасу і зіпсували Джастіну довгоочікуване повернення в музику (він не випускав треки з часу виходу його останнього альбому Man of the Woods 2018 року). Зокрема, шанувальники Спірс захейтили новий трек Тімберлейка — Selfish та закликали до прослуховування однойменної композиції співачки 2011 року. Через день Selfish Спірс посіла перше місце в чарті iTunes Top Songs, а композиція Тімберлейка опинилася на третьому місці.

Зрештою ситуацію прокоментувала сама артистка. Вона запевнила, що жодним чином не хотіла когось образити своєю автобіографічною книгою, і зізналася, що дуже любить творчість свого ексбойфренда. Зокрема, його нову пісню Selfish.

«Хочу перепросити за деякі речі, про які я написала у своїй книзі. Якщо я образила когось із людей, яких дуже ціную, то мені дуже прикро… Я б хотіла сказати, що закохана в нову пісню Джастіна Тімберлейка Selfish. Вона така гарна», — написала Брітні Спірс у своєму Instagram.

Здавалося б, конфлікт вичерпано. Але ні! Вибачення колишньої Джастін не сприйняв всерйоз. І на своєму концерті в Нью-Йорку він заявив: «Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб перепросити перед абсолютно ніким». Після цього він виконав свій хіт Cry Me a River, який випустив у 2002 році після розриву з Брітні.

Звісно, Спірс не змогла проігнорувати такий випад Джастіна, тож забрала свої вибачення назад і пригрозила ексбойфренду судовим позовом.

«Я почула, що хтось говорить про мене лайно. Хочеш вирішити справу в суді чи підеш додому плакатися своїй матусі, як минулого разу? Мені не шкода!» — написала співачка у своєму Instagram.

 

 

Навіть боїмося припустити, що буде далі в цьому безкінечному серіалі «Брітні vs Джастін». Чудовий приклад того, як розставатися НЕ потрібно.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали