Джастін Тімберлейк висміяв Брітні Спірс. Що відбувається між ексзакоханими зараз?

Зірковий конфлікт триває

Стосунки 17-річної Брітні Спірс та 18-річного Джастіна Тімберлейка розпочалися в 1999 році й тривали три роки. У 2002-му пара розійшлася, однак до сьогодні ексзакохані ніяк не можуть залишити одне одного в спокої. Усе почалося з мемуарів Брітні Спірс, опублікованих у жовтні 2023 року, де співачка розповіла, що наприкінці 2000-го Джастін змусив її зробити аборт.

«Це було несподіванкою, але для мене це не було трагедією. Я дуже сильно кохала Джастіна. Я завжди очікувала, що одного дня ми створимо сім`ю разом. Просто це сталося набагато раніше, ніж я очікувала. Він казав, що ми не готові до того, щоб мати дитину, що ми занадто молоді. Я впевнена, що люди будуть ненавидіти мене за це, але я погодилася не заводити дитину», — написала співачка.

Джастін Тімберлейк, як повідомляли наближені до нього джерела, не вважав себе винним у цій ситуації.

«Джастін вважав, що рішення, яке вони прийняли, було спільним, і він мав намір ніколи не говорити про це та зберегти в таємниці назавжди», — поділився інсайдер з Daily Mail.

Зазначалося, що Тімберлейк не планує публічно коментувати все те, що пов’язане з Брітні Спірс, адже всі його слова можуть бути використані проти нього.

«Тепер, коли Брітні згадала про це, і це буде вічно жити в її книзі, і все, що вона вирішить згадати, Джастін спробує нічого не обговорювати, тому що він знає: що б він не сказав від цього моменту, швидше за все, буде використано проти нього», — запевняв інсайдер Daily Mail.

Одкровення Брітні наробили чимало галасу і зіпсували Джастіну довгоочікуване повернення в музику (він не випускав треки з часу виходу його останнього альбому Man of the Woods 2018 року). Зокрема, шанувальники Спірс захейтили новий трек Тімберлейка — Selfish та закликали до прослуховування однойменної композиції співачки 2011 року. Через день Selfish Спірс посіла перше місце в чарті iTunes Top Songs, а композиція Тімберлейка опинилася на третьому місці.

Зрештою ситуацію прокоментувала сама артистка. Вона запевнила, що жодним чином не хотіла когось образити своєю автобіографічною книгою, і зізналася, що дуже любить творчість свого ексбойфренда. Зокрема, його нову пісню Selfish.

«Хочу перепросити за деякі речі, про які я написала у своїй книзі. Якщо я образила когось із людей, яких дуже ціную, то мені дуже прикро… Я б хотіла сказати, що закохана в нову пісню Джастіна Тімберлейка Selfish. Вона така гарна», — написала Брітні Спірс у своєму Instagram.

Здавалося б, конфлікт вичерпано. Але ні! Вибачення колишньої Джастін не сприйняв всерйоз. І на своєму концерті в Нью-Йорку він заявив: «Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб перепросити перед абсолютно ніким». Після цього він виконав свій хіт Cry Me a River, який випустив у 2002 році після розриву з Брітні.

Звісно, Спірс не змогла проігнорувати такий випад Джастіна, тож забрала свої вибачення назад і пригрозила ексбойфренду судовим позовом.

«Я почула, що хтось говорить про мене лайно. Хочеш вирішити справу в суді чи підеш додому плакатися своїй матусі, як минулого разу? Мені не шкода!» — написала співачка у своєму Instagram.

 

 

Навіть боїмося припустити, що буде далі в цьому безкінечному серіалі «Брітні vs Джастін». Чудовий приклад того, як розставатися НЕ потрібно.

Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Проєкт «Ми однієї крові» запустив лінійку адаптивного одягу для...


Читайте також
Популярні матеріали