Джамала та агенція banda створили кампанію з подякою країнам-сусідам за допомогу Україні

Співачка презентувала в рамках проєкту нову пісню

Джамала та креативна агенція banda створили пісню Thank you, Stranger у рамках кампанії, яка показує щиру вдячність усім країнам-сусідам за допомогу народу України. Ініціативу розробляли спільно з МЗС України.

Герої відео згадують моменти з початку війни, шлях за кордон, доброту іноземців, їхню гостинність та життя в нових умовах.

«Сьогодні дуже важливо сказати “дякую” всім іноземцям, які допомагали та допомагають українцям із перших днів повномасштабної війни. Наші найближчі країни-сусіди відкрили свої домівки для мільйонів українських жінок та дітей як для рідних, за що ми ніколи не втомимося їм дякувати. Я впевнений, що ця допомога зміцнює дружбу між нашими країнами на покоління вперед», — зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Кампанія демонструє вдячність мільйонам людей, які прихистили та підтримали українців. Про це свідчить кожна з історій героїв відео, які тимчасово проживають у країнах-сусідах — Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині та Угорщині.

«У процесі створення відео ми отримали близько 300 запитів у директ Instagram від людей, готових допомогти нам в пошуку історій та матеріалів. Деколи монтувати ролик було емоційно складно — кожна фотографія чи запис викликали бурю почуттів: від глибокого суму за долю нашої країни та народу до величезної вдячності до мільйонів людей, які допомагають українцям. І хоча в короткому ролику нам не вдалось розповісти кожну з надісланих історій, ми сподіваємось донести ту подяку до всіх наших друзів з країн-сусідів», — поділилася команда banda.

У рамках кампанії кожен українець зможе подякувати тим, хто допоміг йому під час війни, піснею чи листівкою. Для цього потрібно перейти на сайт jamala.ua та заповнити форму. Протягом наступних двох тижнів Джамала виконає фрагмент нового синглу спеціально для адресата в Instagram Stories або ж відправить листівку.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали