Джамала, Катя Осадча та інші українські зірки показали своїх мам

Зворушливий Instagram-звіт

14 травня в Україні відзначали одне з найтепліших та найзворушливіших свят — День Матері. І поки ми на ELLE.UA згадували найвідоміших мам та доньок у західному шоубізнесі, українські зірки активно ділилися світлинами з найріднішими жінками у своїх Instagram-акаунтах. Фотографіями з мамами поділилися Катя Осадча, Джамала, Олександр Педан і не тільки.

Джамала

«Завдяки тобі всі перемоги! Єдина у світі».

Катя Осадча

«Мами не вміють скаржитися на втому, мами можуть годинами на морозі гуляти з візочком, мами вміють спати уривками по 10 хвилин вночі і зранку бігти на роботу. Мама — це найважча і одночасно найпрекрасніша рутина. Тільки мами зрозуміють, що обійми, крики "Мама!" за вхідними дверима і слова "Мамо, просто полежи зі мною" варті всіх недоспаних ночей і нервів від дитячої нечемності. Мамо, дякую за все».

Олександр Педан

«Незважаючи на свій дорослий вік, продовжую переймати все найкраще від моєї мами. Вона дуже спокійна. Власне, все життя вчуся в неї максимально врівноважено реагувати на стресові ситуації. Увага і любов, які я отримував саме від мами протягом всього дитинства, допомогли мені стати тим, ким наразі є. Вона завжди додавала мені впевненості. Зараз я так само намагаюсь передавати її своїм дітям. Дякую мамусі, що виростила нас, трьох синів! На фото два мої старші брати — Андрій та Віталій».

Настя Каменських

«З Днем матері всіх матусь світу і, звичайно, мою».

Наталка Денисенко

«Дякую моїй мамі, що вклала в мене стільки любові і зробила максимально для мого майбутнього. Дякую моєму синочку, що вибрав мене мамою. І моєму чоловіку за те, що я мама такого прекрасного хлопчика».

Євген Клопотенко

«У нашій сім’ї ліниві тільки вареники, які ми готували разом. Мам, люблю. У мене з тобою так багато теплих спогадів і так багато причин у День матері сказати тобі дякую. Цьом».


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали