ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

ДОБРОТА ПРЕВЫШЕ ВСЕГО: ХОАКИН ФЕНИКС СПАС СО...

Джамала і alyona alyona радять відпустити минуле в новому кліпі «Жалі»

Друга спільна робота артисток

Фото: Анна Гончарова,

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Дві українські співачки Джамала та alyona alyona, які у грудні представили першу спільну роботу «Забирай», представили кліп на нову пісню «Жалі».

«Це пісня про жалі. Всі книги про досягнення успіху, шлях до мрії, які я читала, починаються з думки про те, що важливо не шкодувати про минуле, а рухатися вперед. Жалі, думки про помилки автоматично тягнуть тебе назад. Важливо не зациклюватися на них. Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається», — прокоментувала роботу Джамала.

«Дуже важливо залишати в серці більше місця для щастя і любові і дуже мало для печалі та жалю. Про це говорить Джамала, про це говорю я», — зазначила alyona alyona.

Музику до пісні написала Джамала, а текст — це результат спільної творчості Джамали, alyona alyona, Тетяни Мілімко і Володимира Макарівського.

«Ідея пісні й мелодія прийшли до мене дуже швидко, протягом декількох хвилин. В середині композиції мені захотілося додати хіп-хоп частину - в кращих традиціях Кендрика Ламара, душевну й зі змістом. Я запропонувала написати і виконати її alyona alyona, оскільки поважаю і люблю її творчість», — розповіла Джамала.

Слухаємо:

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Это официально: Джамала станет мамой во второй раз