Дуа Ліпа потрапила до списку 100 найвпливовіших людей світу

Шлях виконавиці від каверів на SoundCloud до «Ґреммі»

Дуа Ліпа потрапила на обкладинку TIME як одна зі 100 найвпливовіших людей світу. В інтерв’ю виданню англійсько-албанська співачка розповіла про новий альбом Radical Optimism, рідне Косово та шлях до успіху. 

«З дитинства я записувала те, про що мріяла», — поділилася Дуа Ліпа. Співачка завжди планувала наперед, мала довгострокову мету та вірила в силу маніфестацій.
  

Як повідомляє TIME, Дуа Ліпа народилася 1995 року в Лондоні. Її сім’я покинула Приштину на початку 90-х, а потім, коли співачці було 11, знову переїхала в Косово. Проте Дуа Ліпа переконала батьків, що хоче повернутися до Лондона, щоб продовжити музичну кар’єру. 

Свій шлях виконавиця розпочала з театральної школи, каверів на YouTube і SoundCloud, концертів у ресторанах і нічних клубах, а ще — контракту з модельним агентством. 2013 року Дуа Ліпа знялася в рекламі шоу X Factor, виконавши пісню Sister Sledge «Lost In Music». Відтоді вона уклала угоду з TaP Music, а пізніше — з Warner Bros. 2015 року вийшов дебютний сингл співачки New Love — після нього Дуа Ліпа випустила два альбоми, здобула нагороди на Brit Awards та «Ґреммі», разом з Марком Ронсоном створила саундтрек для «Барбі» та зіграла у фільмі «Арґайл».

2022 року співачка також отримала албанське громадянство. «Я з двох місць водночас. Бути з Косова — це велика частина того, ким я є, і отримання албанського громадянства було справді зворушливим», — розповіла співачка. 

Тепер Дуа Ліпа зосереджена на прем’єрі нового альбому Radical Optimism, який складатиметься з 11 пісень, — виконавиця ще багато років тому уявляла, як він звучатиме. Свою останню роботу співачка вважає більш зрілою, ніж перший альбом.

«Я просто інша людина, тому, звісно, і альбом відрізнятиметься. Тепер у мене інші думки, бажання, потреби й перспективи… Я відчуваю себе найбільш впевнено в нинішній момент життя», — підкреслила співачка. 

Нагадаємо, нещодавно Дуа Ліпа презентувала кліп на пісню Illusion, режисеркою якого стала Таню Муіньо. Це третій сингл співачки, який вона випустила після композицій Houdini та Training Season напередодні виходу альбому Radical Optimism.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали