Дружина Вілла Сміта зізналася, що вони таємно розлучилися 7 років тому

Шокуюча правда про зіркове подружжя

Джада Пінкетт-Сміт, акторка та дружина Вілла Сміта, випустила книгу «Достойно» (Worthy), у якій розповіла про складне дитинство, карʼєрні злети та падіння, а також про інцидент, що трапився під час церемонії нагородження премією «Оскар» 2022 року. Розділ, у якому вона розповідає, як її чоловік Вілл вдарив ведучого вечора Кріса Рока, отримав назву «Святий жарт, святий ляпас і святі уроки».

Джада Пінкетт-Сміт

За словами Джади, вона, як і багато глядачів, спершу не повірила, що це справді сталося. Пінкетт-Сміт також зазначила, що це був не перший раз, коли Кріс Рок висміював її під час церемонії «Оскар» — це вже траплялося у 2016 році. Жарт про алопецію зачепив жінку через те, що стосувався також й усіх тих, чий стан був набагато гіршим за її. Розуміння ситуації прийшло до неї лише тоді, коли схопився Вілл Сміт. Уривок з книги наводить видання People.

«Мені було незрозуміло, чому Вілл так засмутився. Ми жили окремими життями і були там як сім’я, а не як чоловік і дружина. Але коли я чую, як Вілл кричить "дружина" серед хаосу моменту, внутрішня зміна "Ох… Я його дружина!" відбувається миттєво».

Джада Пінкетт-Сміт

У розмові з Today щодо виходу книги Джада Пінкетт-Сміт підтвердила, що вони з Віллом розійшлися у 2016 році і живуть окремими життями. Однак раніше вони не були готові розповідати про це.

«Чому зіпсувався наш шлюб — є багато причин… До того часу, як ми дійшли до цієї точки у 2016 році, ми просто виснажилися спробами. Мені здається, що ми обоє застрягли у фантазіях про те, яким має бути наш партнер».

Джада зазначила, що вона думала про офіційне розлучення, проте не готова проходити через цей процес.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали