ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНД ATHLEISURE: ЧТО ЭТО И С ЧЕМ ЕГО НОСИТЬ...

ТРЕНД ЛЕТА 2018: КРОПТОП

ВСЕ НАРЯДЫ МЕГАН МАРКЛ С ТОГО ДНЯ, КАК ОНА СТАЛА...

«НЕ ДАЙТЕ МОЕЙ СЕСТРЕ ПОГИБНУТЬ КАК ПРИНЦЕССЕ...

Друга Ріка представили відео на пісню «ТИ Є Я» з майбутнього альбому «Піраміда»

Трек про кохання, що приходить тоді, коли на нього чекаєш найменше

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Відео, що наповнено безліччю підтекстів та натяків, без перебільшення, можна назвати однією з наймістичніших робіт у відеографії гурту. У ньому страх межує з коханням, а життя із потойбіччям. Автор відеоісторії – українська режисерка Анна Бурячкова. За її задумом, головна героїня кліпу – загадкова дівчина, життя якої несподівано перетворюється на низку незрозумілих подій. Причина – учасники гурту Друга Ріка. 

«Усе, що трапляється з нами, лишає на нас свої відбитки. Усі близькі люди лишаються відображенням у наших очах. Іноді ми розчинюємося в інших настільки, що втрачаємо себе. Тоді ж ми починаємо дивитися на світ очима інших людей, і вже не можемо впізнати власне відображення у дзеркалі», - говорить режисерка.
Валерій Харчишин так прокоментував нову роботу: «Якщо серйозно, то мені ця історія нагадала дещо з особистого життя. Гаразд, майже все. Я не маю морального права видавати подробиці, але, якоюсь мірою сюжет пісні – це частина мого життя. Хоча, як і будь-яка інша пісня, ця також починалася банально – з любові».

 

Друга Ріка: прем'єра під грифом "секретно"

Тренд лета 2018: кроптоп

«Місія неможлива: Фолаут»: повернення шпигунського екшену на широкі екрани

Загрузка...