Донька Мадонни Лурдес Леон розповіла про стосунки з мамою

Дівчина нарешті погодилася на велике інтерв’ю

Лурдес Леон, донька Мадонни, погодилася на велике інтерв’ю, в якому розповіла про стосунки з мамою. Матеріал разом з фотосесією з’явився на сайті Interview Magazine. 

«Очевидно, що я росла з особливими привілеями, цього не можна заперечувати. Але я думаю, що моя мама бачила всіх дітей відомих особистостей і вирішила, що її діти такими не будуть. До того ж мені здається, що, якщо ваші батьки платять за речі, це дає їм важелі впливу. Моя мама схиблена на контролі, вона контролювала мене все життя. Мені потрібно було стати повністю незалежною від неї, щойно я закінчила середню школу», — розповідає дівчина. 

Лурдес Леон зазначила, що сама розпоряджається своїми витратами: наприклад, платить за квартиру. Також дівчина назвала Мадонну найбільш працьовитою людиною і зізналася, що не успадкувала це від неї. Однак бажання все контролювати у дівчини також є. 

Лурдес Леон поки обрала для себе роботу в шоу-бізнесі. Вона працює моделлю — дівчина бере участь у кампаніях брендів і виходить на подіум. Дівчина розповідає, що мама завжди застерігала її від роботи у цій сфері.

«Вона завжди каже: "Дій обережно і думай про те, як ти хочеш прославитись". Я про це часто думаю останнім часом, тому що як модель ви завжди спираєтеся на зовнішність. Це пригнічує та може викликати відчуття незахищеності. Ви не будете мати однаковий вигляд протягом життя. Моя мама наполегливо змушує мене думати про те, як я хочу бути відомою, крім своєї зовнішності. Я не хочу, щоб люди запам’ятовували мене тільки так», — поділилася Лурдес Леон. 

Нещодавно дівчина з’явилася на Met Gala. Про це вона також розповіла в інтерв’ю. Лурдес зізналася, що поки не почуває себе комфортно серед відомих особистостей, адже недостатньо добре знайома з ними.

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы