ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

6 РЕЦЕПТОВ ИЗ ЛЮБИМЫХ СЕРИАЛОВ

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

КАК ПОХУДЕТЬ ЗА ДВЕ НЕДЕЛИ: ПРАВИЛА И МЕНЮ ОТ...

Дмитро Комаров розповів про найромантичніше місце на землі

Телеведучий програми «Світ навиворіт» дав інтерв’ю журналу «Телегід»

В ексклюзивному інтерв`ю мандрівник поділився подробицями зйомок китайського сезону travel-шоу і розповів, як йому вдається поєднувати насичену роботу і сімейне життя. Переживати тривалу розлуку зі своєю дружиною, телеведучою Олександрою Кучеренко, мандрівникові допомагають постійні зустрічі під час зйомок програми, спілкування по телефону і в месенджерах.

«Набагато інтенсивніше переписуємося, коли я за кордоном. Коли я в експедиції, ввечері або вдень обов`язково виділяю час, і ми телефонуємо один одному. Наприклад, я будував льодове містечко в Китаї і провалився під лід, мене сфоткали — я насамперед відправив дружині. Кажу: «Передаю привіт. У тебе там тепло? А я тут скупався в ополонці на роботі. Будуємо місто, тягаємо 500-кілограмові крижані брили».

Дмитро Комаров

На питання, який рекорд відісланих один одному селфі протягом дня, телеведучий розповідає, що все ж соцмережами подружжя користується без фанатизму.

«У нас немає такого, щоб ми цілий день кидали один одному фотографії. Ми дорослі люди. Ділимося враженнями, коли відбуваються дійсно цікаві події». 

Дмитро Комаров з дружиною

З огляду на великий багаж відвіданих країн і континентів, Дмитро Комаров спробував визначити найромантичніше місце на Землі.

«Воно для кожного своє. Як правило, ним стає місце, з яким пов`язані якісь особливі емоції. Звичайно, в будь-якому випадку завжди заворожує природа, тому умовно найромантичнішими можна назвати гори або морські узбережжя. Це класика, і такі місця сили завжди вражають.

Якщо ти опиняєшся там з коханою людиною — це місце автоматично стає романтичним.

У непальському циклі програм я показав, як ми йшли до вершини світу — Евересту. По дорозі були точки, в тому числі готелі, з яких добре видно Еверест. Для мене та місцевість — романтична», — поділився мандрівник і додав, що не можна не назвати романтичними, наприклад, Мальдіви, а в Україні — це неймовірно красивий карпатський край.

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Оливковое масло для лица: как применять в домашних условиях 

10 фильмов, которые помогут отвлечься на карантине

Без паніки: як відрізнити симптоми коронавірусу та грипу?