Дивимося документальний фільм «Голосу Америки» про Джамалу та повномасштабну війну в Україні

Кінострічка розповідає про активізм співачки

Ресурс «Голос Америки» презентував документальний фільм «Джамала: Пісні Свободи» про співачку Джамалу та повномасштабну війну в Україні. Про це організація повідомила на сайті. 

Документальна кінострічка розповідає про Джамалу на початку повномасштабного російського вторгнення та показує її діяльність: збір грошей на підтримку України та привернення уваги до Батьківщини. 

«У цих документальних кадрах те, що переживають українці вже два роки. Тут про історію з початку повномасштабного вторгнення Росії, про ці два роки втрат, болю, страждань, очікувань і невизначеності. Але у той же час цей фільм — про нашу відчайдушну боротьбу за свою свободу. Кожен із нас на своєму місці намагається робити все, щоб пришвидшити нашу перемогу», —  поділилася виконавиця в Instagram. 

У фільмі є кадри наслідків російської агресії, зняті журналістами в Україні, та особисті архівні відео Джамали, зроблені на телефон у перші дні повномасштабної війни.  Кінострічка також показує подорож співачки в закордонні міста. Зокрема, в Ліверпуль на Євробачення, у Нью-Йорк — на платформу GLobal citizens, у Вашингтон — на премію Kennedy Center Honors.

Нагадаємо, ми зібрали 10 фільмів про російсько-українську війну, відзначених престижними нагородами. 

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали