КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

Девід Бекхем заохочує людей до вакцинації у новій кампанії ЮНІСЕФ

1 долар за кожен лайк, поширення або коментар 

Фото: Unicef,

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Посол доброї волі ЮНІСЕФ Девід Бекхем ініціює глобальну кампанію, щоб підвищити довіру до вакцин та заохотити батьків по всьому світу робити щеплення своїм дітям, аби захистити їх від смертельних хвороб.

У вражаючому відео, опублікованому напередодні Всесвітнього тижня імунізації, Бекхем розповідає про те, як COVID-19 позбавив нас багатьох звичних речей – обіймів з родиною, спільного часу з друзями та перебування з тими, кого ми любимо. Він заохочує батьків вакцинуватися, щоб залишатися в безпеці. Він також закликає сім`ї подбати, щоб діти отримували планові щеплення, аби захистити їх від таких захворювань, як дифтерія, кір та поліомієліт.

“Минулого року COVID-19 показав нам, скільки всього ми сприймаємо як належне, але він також нагадав нам про силу вакцин”, — сказав Бекхем. “Вакцини працюють, щороку рятуючи мільйони життів. Завдяки своїй роботі з ЮНІСЕФ я зрозумів, на скільки вони важливі для здоров`я наших близьких. Проте дуже багато дітей у всьому світі не отримують звичних вакцин, необхідних для захисту від смертельних хвороб. Ось чому цього Всесвітнього тижня імунізації я так пишаюся тим, що приєднуюсь до ЮНІСЕФ та партнерів, щоб заохочувати батьків робити щеплення собі та своїм дітям”.

Разом із Бекхемом, посли та прихильники ЮНІСЕФ Орландо Блум, Софія Карсон, Олівія Колман, Анжеліка Кіджо, Джеремі Лін, Алісса Мілано, Джессі Вейр та інші також візьмуть участь у серії онлайн-бесід про вакцини, зокрема з медичними працівниками, викладачами та експертами з вакцинації з усього світу. Соціальні працівники з Беніну, Індонезії, Йорданії та Перу поділяться своїми знаннями та власним досвідом щодо важливості вакцинації дітей від смертельних хвороб.

За кожне вподобання, поширення або коментування публікацій, у яких згадується обліковий запис ЮНІСЕФ у соціальних мережах та використовується хештег #VaccinesWork, відсьогодні і до кінця квітня, кампанія Shot@Life Фонду ООН та Фонд Білла і Мелінди Гейтс пожертвують 1 долар США для ЮНІСЕФ — загалом до 5 мільйонів доларів США — для забезпечення дітей життєво необхідною вакциною.

Всесвітній тиждень імунізації відзначається щороку в останній тиждень квітня. Його мета — сприяти використанню вакцин для захисту людей будь-якого віку від хвороб. Використовуючи гасло “Вакцини зближують нас”, Всесвітній тиждень імунізації 2021 року закликатиме до більш широкого обговорення питань імунізації у всьому світі, щоб розповідати про важливу роль вакцинації у зближенні та покращенні здоров’я і добробуту всіх людей усюди протягом усього життя.

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 фільмів із 90-х, які можна передивлятися знову і знову

Украинские осенние суперфуды для иммунитета, женского здоровья и против старения

Как пережить расставание? Рассказывает психолог