Coffee Care Project: якісна кава для українських військових

Зброя смаку

У березні 2022 року з метою забезпечення українських військових якісною кавою Вадим Грановський заснував волонтерський проєкт Coffee Care, який постачає каву та обладнання для її приготування на фронт. Разом з партнером з Туреччини, всесвітньовідомим виробником професійного мідного посуду Soy, засновник проєкту розробив та почав виготовляти для української армії спеціальні джезви (турки) для приготування кави в умовах війни.

Кава для українських військових

Джезви Soy використовують професіонали з усього світу та учасники національних та світових чемпіонатів із приготування кави в джезві — українські військові отримують найкраще.

«Я хочу забезпечити джезвами українських військових. Давай зробимо кавові "Байрактари"!» — розповідає про народження ідеї Вадим Грановський.

Коли бойові дії наблизилися до Борисполя та домівки Вадима, він відвіз сім’ю до Польщі, зупинився на фермі друзів біля Умані та почав активно працювати над ініціативою із забезпечення кавою наших військових. Волонтери заручилися підтримкою Посольства України в Туреччині, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Туреччині Василя Боднара та його дружини Катерини Боднар. Результатом роботи стали джезви Soy Ukrainer.

Кава для українських військових

«Ми створили джезви, які зараз виробляють турецькі майстри для українських військових. Лаконічний, міцний, надійний інструмент. Зброю смаку. Кавовий "Байрактар"».

Створена спеціально для використання в польових умовах цільнокатана джезва виконана без паяння та швів — витягнута із цільного мідного листа завтовшки 1,5 мм та вкрита всередині харчовим оловом. Ручка виготовлена із загартованої у вогні вуглецевої сталі військового зразка. З такої сталі виготовляють зброю. За допомогою лазера на ручці вирізаний український національний символ — тризуб. Джезва призначена для приготування кави в будь-яких умовах — на вугіллі, відкритому вогні, сухому спирті, газі, електроплитці, буржуйці, пальнику чи піску. Об’єм складає 350 мл — два горнятка міцної кави.

Кава для українських військових

«Сподіваюся, наша ідея допоможе українцям здобути перемогу та принесе яскраві смаки кави в життя багатьох людей. Я мрію, щоб люди в усьому світі готували каву в джезвах з українським тризубом. Міцну каву по-українськи, що надихала переможців», — каже Вадим.

Волонтерська ініціатива Coffee Care безкоштовно постачає джезви та каву українським військовим та медикам. Окрім цього, джезву можна купити за 59€. Кожна покупка фінансує виробництво та логістику джезви для військових. Придбати джезву можна на сайті Coffee in Action


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали