«Жінки — це сіль і перець життя. Це те, що змушує мене прокидатися вранці». 10 цитат Венсана Касселя про кіно, жінок та Моніку Беллуччі

23 листопада секс-символ французького кіно святкує 57-річчя

23 листопада головний секс-символ французького кіно Венсан Кассель святкує 57-річчя. У його доробку — участь у безлічі як французьких, так і міжнародних кінострічок, а роботи варіюються від пронизливих драм до трилерів, від яких неможливо відірватися. У святковий день згадуємо найкращі цитати актора про жінок, кіно, колишню дружину Моніку Беллуччі й не тільки.

«Напевно, я виглядаю трохи дивно. Дивно, але впевнено. Я не схожий на модель чи щось таке. Я завжди порівнюю це з носінням капелюха. Ти можеш носити найдивніший капелюх, але якщо ти думаєш, що це круто, то й виглядатимеш круто».

«Якщо більшість жінок шукають безпеку, то чоловіки, на мою думку, шукають пригод».

«Люди прикидаються добрими, люди прикидаються спокійними, ввічливими й все таке, але це лише видимість, тому що те, як ми влаштовані як людські істоти, полягає лише в парадоксах і суперечностях».

«Мені дуже подобаються романтичні комедії, легкі фільми й все таке, але я вважаю — не знаю, звідки це походить, — що, коли ти знімаєш фільми про насильство, ти ближчий до реальності».

«Наближення старості — дивна штука: раз — і ти раптом починаєш розуміти, які речі ти любиш насправді, а які ні».

«Бути чоловіком — не означає бути качком. Бути чоловіком — це мати здатність брати на себе відповідальність».

«Так, ми різні, але ж це чудово! Я не зміг би закохатися в самого себе. Вона італійка, я француз, між нами трапляється всяке. Я люблю Моніку і щасливий, що живу з людиною, яка, як і я, найбільше цінує свободу».

«Жінки? Я все ще працюю над цією темою. Я ще не закінчив навчання. Я б сказав, що я дуже щасливий, що вони є поруч. Це сіль і перець життя. Це те, що змушує мене прокидатися вранці — навіть більше, ніж робота».

«Мені подобаються безумці. А ще більше мені подобаються безумці, які вміють керувати своєю долею».

«У своїх фільмах американці завжди дають мені ролі покидьків. Але я мщуся їм: роблю своїх покидьків крутіше, ніж їхні герої».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали