«Чуєш? Плюс. Плюс»: збережемо слух наших захисників і захисниць для мирного життя

Важлива ініціатива

Телеведучий Даніель Салем та музикант Коля Сєрга стали офіційними амбасадорами кампанії «Чуєш? Плюс. Плюс» громадської організації «Відчуй». Кожен із них сьогодні зі зброєю в руках боронить Україну та з власного досвіду знає: хороший слух — ще одна суперзброя наших військових. Одним з амбасадорів є також директор Малої академії наук, доброволець Оксен Лісовий. Партнери кампанії — Міністерство охорони здоров’я та Радниця-Уповноважена Президента України з питань безбар`єрності.

Чуєш? Плюс. Плюс

Кампанія включає безкоштовну психолого-педагогічну реабілітацію захисників та захисниць із травмами органів слуху й превенцію таких ушкоджень. 

Слухопротезовані військові отримають консультації та супровід під час відновлення від кваліфікованих спеціалістів. Допомога надається і в онлайн-форматі, й офлайн у центрі «Відчуй» у Києві. Окрім того, громадська організації передає військовим першу партію придбаних індивідуальних фільтрів захисту, спеціально розроблених для використання в воєнних умовах. Їхня інноваційна перевага — вони захищають від піків шуму (постріли, вибухи) та дозволяють чітко чути те, що відбувається навколо.

«Для мене особисто це дуже важливо. Після двох контузій добре знаю, що таке акустична травма. Це гіпергучно та боляче. І водночас як у вакуумі. Відновити слух можливо, але це складний і тривалий процес. Цінно, що "Відчуй" працюватиме з травмованими і ділитиметься експертизою. Без досвідчених фахівців повернутися до норми фактично нереально», — розповідає Даніель Салем.

Даніель Салем

«Для мене як для музиканта війна асоціюється з аномальною гучністю. Людина не здатна без додаткового спецзахисту адекватно витримувати таке шумове навантаження. Рішення, яке пропонує "Відчуй", — тактичні беруші — наші хлопці вже протестили. І скажу вам, що для штурмовиків, арти, танкістів, ППОшників це незамінний аксесуар. З ними точно по рації на питання "Чуєш?" відповідь буде "Плюс. Плюс"», — переконаний Коля Сєрга. 

Коля Сєрга

«За даними ВООЗ, тривалий звуковий тиск у 80 децибелів — це  вже травма слухового апарату людини. У зоні бойових дій шумовий фон удвічі вищий. І він не може не впливати на слух. Тож я радий стати частиною проєкту, який піклується про те, щоб військові могли чути мирне життя після нашої перемоги», — говорить Оксен Лісовий.

Оксен Лісовий

«Насправді ми маємо щастя сьогодні займатися тим, чим займалися багато років до, — допомагати людям із порушенням слуху. Вже понад 300 днів триває велика війна. І ми докладаємо усіх зусиль, щоб наші захисники та захисниці повернулися після перемоги в мирне життя, наповнене улюбленими звуками. Вдячні Даніелю, Колі, Оксену, що, попри бойові завдання, знайшли можливість долучитися і підсилити нас. Разом ми точно зможемо більше», — впевнена Людмила Пишна, співзасновниця та керівниця громадської організації «Відчуй».

Дізнатися більше та записатися на консультацію, а також долучитися до фандрейзингу на придбання індивідуальних фільтрів захисту органів слуху українських військових у межах слушної кампанії «Чуєш? Плюс. Плюс» можна тут.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали