Чому з серіалу «Друзі» прибрали сцену, де Чендлер мав зрадити Моніку

Хто врятував одну з головних любовних ліній шоу?

У серіалі «Друзі» Чендлер мав зрадити Моніку, проте після репетиції цієї сцени Метью Перрі попросив сценаристів прибрати епізод зі сценарію. Про це в інтерв`ю виданню TMZ розповіла акторка Ліза Кеш — саме вона мала зіграти працівницю готелю, з якою мав зрадити Чендлер. За сюжетом, це мало статися після сварки Чендлера та Моніки, яка напередодні обідала зі своїм колишнім хлопцем Річардом.

«Сцена була такою: Чендлер і Моніка сперечаються у Вегасі через обід з Річардом. Чендлер піднімається в готельний номер, замовляє їжу і я приношу її йому. Врешті-решт ми розмовляємо, сміємося, налагоджуємо зв`язок, і Чендлер зраджує Моніку з моїм персонажем. Ми пропрацювали це і все інше, проте за день до знімань перед живою аудиторією мені повідомили, що Перрі підійшов до сценаристів і сказав, що глядачі ніколи не пробачать Чендлеру зраду Моніки. Він, мабуть, мав рацію! Це, можливо, змінило б хід шоу і сприйняття його персонажа», — розповіла Кеш.

Попри те, що сцена не увійшла до серіалу, в акторки залишились приємні спогади про роботу з Меттью Перрі.

«Я почувалася так комфортно. Він був таким симпатичним і привітним, і просто змусив мене відчути себе невимушено. Мені було дуже весело працювати з ним над цією сценою, і це було легко», — згадала Ліза.

Згодом Кеш таки з`явилася в серіалі, проте в іншій ролі — вона зіграла стюардесу, яка зустрічає Росса (Девід Швіммер) та Рейчел (Дженніфер Еністон) в епізоді «Епізод у Вегасі: Частина 1».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали