Чому Вікторія Бекхем та Нікола Пельтц посварилися

Протистояння родин

Днями в Мережі поширилися чутки, що Вікторія Бекхем та її невістка Нікола Пельтц ворогують. На фоні обговорення сімейної драми Нікола Пельтц поділилася емоційним постом. У публікації дружина Брукліна Бекхема розповіла про свої почуття та «справжню» себе.

«У всіх нас бувають дні, коли люди змушують нас почуватися погано, і це нормально, коли вам боляче через це. Я просто подумала, що напишу тут щось, бо я ніколи не показувала цю свою сторону. А я хочу її показати», — написала Нікола.

Користувачі Мережі відразу помітили в її словах прихований сенс, зазначаючи, що причиною поганого самопочуття могли стати сварки з Вікторією Бекхем.

Згодом дівчина поділилася зробленим у машині селфі з новою зачіскою — Нікола пофарбувала волосся в чорний колір та значно вкоротила його.

Інсайдери ж говорять, що причиною сварок стало протистояння двох родин.

«Вікторія та Нікола — це просто побічна шкода. Це не протистояння двох жінок. Це — протистояння двох родин... Очевидно, що справа у сім’ях», — сказав інсайдер.

Джерела подейкують, що родина Ніколи хоче зробити з неї та Брукліна своєрідний бренд. І саме тому вони взяли подвійне прізвище після весілля. Однак ті плани, які мають батьки дівчини на їхнє з Брукліном майбутнє, не влаштовують Вікторію та Девіда.

«Думаю, Нікола та її мати вигадають якісь ідеї (щодо бренду. — Ред.) і Нельсон спонсоруватиме це. Але для Вікторії та Девіда це має бути щось змістовне», — сказав інсайдер.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали