Чому в соціальних мережах обговорюють стопи Марго Роббі

Twitter буквально вибухнув

Напередодні у Мережі з’явився перший повний трейлер фільму Ґрети Ґервіг «Барбі», головну роль у якому зіграла Марго Роббі. За лічені дні його переглянули понад 10 мільйонів людей. Однак з усього відео глядачі звернули увагу не на казковий Барбіленд чи лялькове вбрання персонажів, а на стопи Марго Роббі.

Барбі

«Ми можемо поговорити про те, наскільки ідеальні в Марго Роббі стопи?» — написала користувачка Twitter з нікнеймом Catnip Everdeen.

Дехто з користувачів пішов далі й знайшов кадри з інших кінострічок Марго, на яких видно її стопи. Серед них: «Одного разу в Голлівуді» та «Загін самогубців».

Барбі

Реліз кінокартини «Барбі» заплановано на липень 2023 року. Як показано в трейлері, на нас чекають казковий Барбіленд із продуманими до найменших дрібниць ландшафтами, забудовою, персонажами та їхніми одягом й аксесуарами.

Зазначимо, що спершу втілити Барбі на екранах мала Емі Шумер, однак вона посварилася з кіностудією. Наступною роль отримала Енн Гетевей, проте й вона не взялася до роботи над проєктом. Згодом Warner Bros. запропонували зіграти ляльку Марго Роббі.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали