ГАСТРОГИД ПО ПХУКЕТУ: ГДЕ ПРОБОВАТЬ САМЫЕ...

ТОПЛЕС НА ВЕРШИНЕ НЕБОСКРЕБА: ОТКРОВЕННЫЕ ФОТО...

«КОГДА СТОИШЬ НА ВЕРШИНЕ, НИКАКИХ ВЕЛИКИХ...

11 ФИЛЬМОВ С ГАРИ ОЛДМАНОМ, ЗА КОТОРЫЕ МЫ ЕГО...

БЕЛОСНЕЖНОЕ ПАЛЬТО И КРОССОВКИ: БРИЖИТ МАКРОН...

Уже не до жартів: чому Райана Рейнольдса так розгнівало його дитяче фото в газеті

У актора до видання серйозні претензії

Фото: instagram/vancityreynolds, Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 12

Досить часто зірки діляться в соцмережах своїми дитячими знімками, аби отримати компліменти. Однак Райан Рейнольдс опублікував своє фото 40-річної давнини зовсім з іншою метою (цього разу навіть не для жартів). Днями на своїй сторінці в Instagram актор розмістив газетну вирізку, яка зібрала вже понад 16 тисяч коментарів. На чорно-білому знімку, зробленому 1980 року у Ванкувері, маленький Рейнольдс мило посміхається біля басейну. Однак актора розгнівало швидше не фото, а підпис до нього.

«Це Райан Рейнольдс, йому три роки, і він насолоджується водними процедурами у дитячому басейні общинного центру Kits. Райан живе за адресою: вулиця Олівер Кресент, 2382», – йдеться у підписі.

Рейнольдс не зміг стримати емоцій від побаченого.

«Це стара вирізка з газети мого рідного міста. Я думаю, вони вчинили розсудливо, закривши рубрику під назвою «Хочете знати, де живе ця дитина», – проіронізував актор, залишивши під постом лайливий хештег.

Підписники Райана підтримали його позицію, зазначивши, що журналісти і справді вчинили дуже легковажно, розмістивши, по суті, «інструкцію з викрадення дитини». А ви що скажете?