Чим нам запам’ятався парад Trooping the Colour на честь королеви Єлизавети II

Урочиста подія

2 червня в Лондоні відбувся парад Trooping the Colour на честь дня народження королеви Єлизавети II. Цього року урочистий парад проходив, зокрема, і з нагоди 70-річного ювілею Єлизавети ІІ на британському престолі. 

Trooping the Color розпочався з королівської ходи вулицею Мелл, що веде від Трафальгарської площі до Букінгемського палацу. У параді взяли участь принц Чарльз, Камілла, герцогиня Корнуольська, принцеса Анна, принц Едвард і графиня Уессекська с дітьми — леді Луїзою та віконтом Джеймсом, а також принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьми — принцесою Шарлоттою, принцом Джорджем та принцом Луї. Зокрема, принцеса Анна, принц Чарльз і принц Вільям, які мають військові звання, провели ходу верхи на конях у парадній військовій формі.

Після завершення ходи королівські особи піднялися на балкон Букінгемського палацу, аби привітати багатотисячний натовп і продовжити насолоджуватися парадом. Цього року королеву Єлизавету ІІ на балконі супроводжував принц Едвард, герцог Кентський, двоюрідний брат королеви та онук короля Георга V. 

З нагоди ювілею до Великобританії також прибули Меган Маркл і принц Гаррі. У рамках візиту вони також планують відсвяткувати перший день народження своєї доньки Лілібет Діани разом з королевою. За парадом Trooping the Color подружжя спостерігало з офісу Букінгемського палацу.

Усі фото: Instagram: @theroyalfamily


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали