«Час прикрити лавочку». Зірка «Беверлі-Гіллз, 90210» Браян Остін Грін зробив вазектомію

Актор зізнався, що не планував жодного зі своїх дітей

Браян Остін Грін зробив вазектомію і більше не зможе самостійно зачати спадкоємців. Про це 50-річний американський актор розповів у своєму подкасті Old-ish.

Зірка серіалу «Беверлі-Гіллз, 90210» наважився на операцію через вісім тижнів після народження п’ятої дитини.

«Зейн народився, і я подумав, що час прикрити лавочку», — цитує Гріна видання Page Six.

«Кумедний момент: взагалі-то я не планував жодного зі своїх дітей. Щоразу це було так: «А, ну добре. Ми впораємося». Я люблю своїх дітей і не був проти народження жодного з них, але в мене ніколи не було такого досвіду, коли ти дивишся на тест на вагітність і сподіваєшся, що він буде позитивним, готуєшся до цього», — зізнався Браян Остін Грін.

Під час подкасту 38-річна наречена актора, австралійська танцівниця Шарна Берджесс, підтримала рішення коханого і зазначила, що приймала протизаплідні таблетки, коли завагітніла.

«Це прекрасно, що Браян так вчинив, тому що протизаплідні засоби завжди зводили мене з розуму. Тож я дуже йому вдячна. Це був важливий і прекрасний вчинок, який забезпечив комфорт і відсутність стресу в нашому сексуальному житті», — сказала Шарна Берджесс.

Танцівниця додала, що якщо вони вирішать ще раз стати батьками, то їм, найімовірніше, доведеться вдатися до процедури ЕКЗ.

Окрім малюка Зейна від Шарни у Браяна Остіна Гріна є сини Ной, Бодхі Ренсом і Джорні Рівер від його колишньої дружини, акторки Меган Фокс, а також син Кассіус Ліджа від колишньої дівчини Ванесси Марсіл.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали