Чарльз III готує помсту для принца Гаррі та Меган Маркл

Буде несолодко

Скандальна прем’єра документального серіалу «Гаррі та Меган» викликала неабиякий ажіотаж та увагу всього світу. І поки у Мережі обговорюють раніше невідомі подробиці особистого життя Меган та Гаррі, у королівській родині, схоже, готуються до помсти.

Як зазначає видання Fox News, після 15 грудня, коли вийде друга частина серіалу, король Чарльз III готує покарання для молодшого сина та його дружини. За інформацією іноземних таблоїдів, нові серії будуть наповнені ще більш скандальними деталями, які покажуть британських монархів у несприятливому світлі.

«Покаранням» за розкриття особистих подробиць життя сім’ї може стати відмова короля Чарльза III меншому сину та його дружині у запрошенні на свою коронацію у травні 2023-го. За словами експертів, монарх прийме остаточне рішення після того, як вийдуть останні епізоди документального серіалу.

Раніше повідомлялося, що саме в них принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднять скандальні факти про життя в Букінгемському палаці, а також детальніше розкажуть про прояви расизму в королівській родині.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали