«Це показує, наскільки багато її використовували», — Каньє Вест розповів про другу частину інтимного відео з Кім

Репер віддав відео колишній дружині

Незважаючи на розлучення та напружені стосунки, Каньє Вест усе ще залишається на боці Кім Кардаш’ян. Нещодавно в інтерв’ю на YouTube-каналі Hollywood Unlocked репер розповів, що зустрівся з Реєм Джеєм — колишнім Кім — і забрав у нього другу, неопубліковану, частину домашнього відео за її участі. 

Каньє Вест і Кім Кардаш`ян

«Я полетів і особисто забрав ноутбук у Рея Джея. Ми зустрілися в аеропорту, я взяв ґаджет і тої ж ночі повернувся. О восьмій ранку я привіз їй ноутбук, і вона заплакала, коли побачила його. Знаєш, чому? Тому що це показує, наскільки люди не любили її та просто бачили в ній товар», — сказав Каньє.

Перше інтимне відео з Кім і Реєм потрапило до Мережі ще у 2007 році. Тоді Кардаш’ян подала позов до суду на компанію Vivid Entertainment, яка викупила права на 41-хвилинне відео, проте відкликала скаргу, отримавши компенсацію у 5 мільйонів доларів. Минулого року колишній менеджер Ray J Wack 100 неочікувано оголосив, що існує друга частина відео.

Каньє Вест

«У нас є друга частина на ноутбуці. Її ніколи ніхто не бачив. Я ніколи не віддав би її нікому, крім Каньє, бо вона — мати його дітей».

Відзначимо, що Кім заперечує існування другої частини відеоролика та звинувачує репера в наклепі. 

Нагадаємо, що в лютому 2021 року Кім Кардаш’ян подала на розлучення. Зараз зірка зустрічається з 28-річним коміком Пітом Девідсоном, а Каньє Вест — з Джулією Фокс.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали