SAVE THE DATE: СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ -...

ВИДЕОУРОК: ПЛОСКИЙ ЖИВОТ ПОСЛЕ РОДОВ ЗА 10 МИНУТ...

ГДЕ ОТДЫХАЮТ СУПЕРМОДЕЛИ ЭТИМ ЛЕТОМ?

РЕДКИЕ КАДРЫ: РОЗИ ХАНТИНГТОН-УАЙТЛИ НА...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХОЛЛИ БЕРРИ В 52...

Прем'єра: Бумбокс та The Gitas презентували спільний кліп знятий на GoPro

Відеоробота на пісню «Тримай мене»

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Андрiй Хливнюк та Саша Чемеров давно хотіли записати спільну композицію і тепер ця ідея втілилася в життя. З невеликим часовим розривом буде презентовано три версії треку: оригінальну, акустичну i версію Чемерова. 

«Мені це відео сподобалось більше, ніж дуже велика кількість кліпів, знятих раніше, особисто моїх, і знятих більш професійно. Тому що тут вдалося сфокусуватися і вхопити реальну емоцію. На двох різних континентах ми зняли відео на одну пісню. І це інша сторона розуміння треку, тому що нам всім здається що світ велетенський, але він дуже малий. І «Тримай мене» – це заклик знайти себе в цьому світі. Мою частину відео було знято в Україні, а також на півдні Італії», – прокоментував вихід нової роботи Хливнюк. 

«Дуже цікава була ситуація, Льоша та Андрій розказали ідею, як знімати на GoPro - одна камера тут, одна там. Я все думав як це зробити, не було часу, лишалося три дні, та я зробив. Мою частину було знято в різних частинах Каліфорнії, десь чотири години в різні сторони я їздив від Лос-Анджелеса. Це були Big Bear Mountain, трошки пустелі біля Palm Springs, Pyramid Lake», – розповів Чемеров.

Бумбокс презентує в Києві свій міні-альбом «Голий Король»

В Киеве отгремел концерт группы «Бумбокс»

Як це було: Колаборація американського бренду 47 і Бумбокс

Загрузка...