Букінгемський палац представив перший офіційний портрет короля Чарльза III

У червоних барвах і з метеликом на плечі

У Букінгемському палаці представили перший офіційний портрет короля Чарльза III, намальований після його коронації. Його створив художник Джонатан Єо, який раніше також писав картини для Девіда Кемерона, Тоні Блера, Девіда Аттенборо, Кари Делевінь та багатьох інших британських діячів. 

На портреті король зображений у формі валлійської гвардії, полковником якої він став у 1975 році. Сама робота виконана олійними фарбами яскравих червоних відтінків. На ній, окрім самого короля, також помітно невеликого метелика, який, за слова художника, символізує метаморфозу та відродження. 

«Коли я починав цей проєкт, Його Величність все ще був Його Високістю принцом Уельським. Подібно до метелика, якого я намалював над плечем короля, цей портрет еволюціонував у міру того, як змінилася роль суб’єкта в нашому суспільному житті. Я зробив усе можливе, щоб відобразити життєвий досвід і людяність на його обличчі», — поділився митець. 

Як повідомляють у соцмережах королівської родини, картину планують виставити в історичній будівлі для проведення заходів Drapers’ Hall. 

Раніше Джонатан Єо вже створював картини для британських монархів. З-під його пензля вийшли портрети королеви Камілли у 2014-му, коли та ще мала статус герцогині Корнуольської, та принца Філіпа у 2008-му. 


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали