Брітні Спірс відверто розповіла про аборт, зраду Джастіна Тімберлейка та гоління голови у 2007 році

Раніше невідома правда про життя співачки

Менш ніж за тиждень світ побачать мемуари Брітні Спірс «Жінка в мені», і з кожним днем у Мережу просочується дедалі більше подробиць із книги. Зокрема, виданню TMZ стало відомо, що зірка розповіла про зраду свого ексбойфренда Джастіна Тімберлейка, з яким вона зустрічалася з 1999 по 2002 рік. За словами Брітні, співак зрадив її з іншою знаменитістю, яка зараз має сімʼю. Спірс не розкрила імʼя жінки, сказавши, що не хоче ганьбити її.

Брітні Спірс і Джастін Тімберлейк

Окрім цього, видання People повідомляє, що Брітні завагітніла від Джастіна, коли їй було 19 років. Однак співачка була змушена перервати вагітність.

«Це був сюрприз, але для мене це не було трагедією. Я так любила Джастіна. Я завжди сподівалася, що колись у нас буде сім’я. Просто це сталося набагато раніше, ніж я очікувала. Але Джастін точно не був радий вагітності. Він сказав, що ми не готові мати дитину, що ми занадто молоді», — поділилася Брітні.

Брітні Спірс і Джастін Тімберлейк

Зірка зізналася, що ніколи не зробила б аборт, якби це був лише її вибір. Однак Джастін був твердо переконаний, що не хоче стати батьком.

«На сьогодні це одна з найбільш болісних подій, які я будь-коли переживала».

Брітні Спірс і Джастін Тімберлейк

У 2007 році Брітні Спірс проходила через розлучення й була постійною мішенню папараці. Саме тоді трапився один із найбільш скандальних випадків у житті співачки — гоління голови. Про це вона також згадала у своїй книзі.

«На мене так багато дивилися, коли я росла. На мене дивилися з ніг до голови, люди розповідали мені, що вони думають про моє тіло, відколи я була підлітком. Гоління голови та гра на публіку були моїми способами протистояти».

За словами артистки, під опікою вона зрозуміла, що ті часи минули: їй довелося відростити волосся, повернутися у форму, лягати рано спати та приймати всі ліки, які скажуть лікарі.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали