Бред Пітт чи Бен Аффлек: Гвінет Пелтроу розповіла, хто з її колишніх був кращим в сексі

Складний вибір

Гвінет Пелтроу нечасто розповідає про особисте, проте, коли вона це все ж робить, про це говорить вся Мережа. Так сталося і днями, після того як акторка згадала свої стосунки з Бредом Піттом і Беном Аффлеком в розмові з ведучою подкасту Call Her Daddy на Spotify Алекс Купер. Зокрема, зірка розповіла про те, хто з них краще цілується та хто був кращим у ліжку. За словами акторки, цілуються обидва голлівудські секс-символи однаково добре, а ось у тому, що стосується сексу, обрати їй було складніше.

«Це справді складно. Тому що Бред був такою собі великою хімією, коханням усього життя. А Бен був чудовий технічно», — зізналася Пелтроу.

Гвінет також зізналася, що з Беном вона частіше сміялася, проте романтичнішим у стосунках був Бред. На запитання ведучої про те, з ким з ексбойфрендів вона зараз зайнялася б сексом, Пелтроу відповіла, що це був би Пітт.

Нагадаємо, Гвінет Пелтроу і Бред Пітт зустрічалися з 1994 до 1997 року. У 1996 році зірки заручилися, проте за рік розійшлися. Після цього в акторки почався роман з Беном Аффлеком, який тривав до 2000 року. Наразі Пелтроу перебуває у стосунках з продюсером Бредом Фелчаком, з яким вони одружилися у 2018 році.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали