Біллі Айліш здійснила камінгаут

І прокоментувала недоречні запитання журналістки у своєму Instagram-акаунті

Американська співачка Біллі Айліш здійснила камінгаут та відверто розповіла про свою сексуальну орієнтацію в розмові з журналісткою Variety на червоному хіднику Variety Hitmakers, присвяченого музичним хітам 2023 року.

Так, журналістка згадала інтерв`ю співачки для випуску Variety Power of Women, у якому виконавиця поділилася своїми почуттями до жінок, та поцікавилася у неї, чи не збирається вона здійснити камінгаут. На це Айліш відповіла, що вважала, що всі й так знають, що їй подобаються дівчата.

«Я думала, що це було очевидно… Я не розуміла, що люди не знають… Я робила це давно і просто не говорила про це. Але, побачивши статтю, я подумала: "О, мабуть, я сьогодні зробила камінгаут". Гаразд, круто», — зазначила артистка.

Після публікації новини від Variety Біллі Айліш прокоментувала недоречні запитання журналістки у своєму Instagram-акаунті:

«Дякую Variety за нагороду й те, що "викрили" мене на червоній доріжці об 11-й ранку, замість того щоб поговорити про те, що має значення. Мені подобаються хлопці та дівчата, тому дайте мені спокій з цим, кого це хвилює», — написала Біллі.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали