Безкоштовні курси, доступні для українців

Навчаймося нового

Від початку повномасштабної війни в Україні безліч компаній відкрили безкоштовний доступ до лекцій та онлайн-курсів. Тепер українці можуть у вільному доступі навчатися дизайну, іноземним мовам, конструюванню одягу, малюванню і не тільки. На які саме курси варто звернути увагу, розповідаємо нижче.

Курси вивчення мов

Для українців відкрили доступ безліч шкіл, які навчають іноземних мов. Для тих, хто має можливість навчатися в нинішніх умовах, відкриті курси з німецької, англійської, польської та інших.

Міжнародна онлайн-школа All Right, що спеціалізується на викладанні англійської мови для дітей від 4 років у 18 країнах світу, пропонує безкоштовні уроки для усіх маленьких українців. Заняття проходитимуть протягом усього квітня двічі на тиждень — у вівторок і четвер на YouTube-каналі All Right. Ознайомитися з деталями та розкладом можна за посиланням.

Під час уроків англійської діти вивчатимуть алфавіт, малюватимуть, рахуватимуть, дивитимуться короткі повчальні казки, розфарбовуватимуть та виконуватимуть різноманітні вправи, розроблені за спеціальною методикою. Деталі — на сайті школи.

Instagram: @foya_illustrations

Lingo Hut (понад 45 мов, 125 уроків вивчення корисної лексики без попередніх знань).

Busuu (дарує 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних на сервісі мов).

DuoLingo (безкоштовний безстроковий доступ до англійської мови у застосунку).
 
Polyglot (15 мов, відео, кожен курс містить 100 уроків).
 
LingQ (відкрили преміум-акаунт для українців, доступно 24 мови, для активації зверніться до служби підтримки).

UTalk (понад 100 мов, кожна складається з 60+ тем, на вивчення однієї мови знадобиться майже 180 годин).

Lingvø Studija (відеоуроки з вивчення чеської та словацької мови з українськими субтитрами).

Obywatelki (курси польської мови для біженців з України різного віку, для реєстрації треба надіслати свої дані на емейл obywatelki@cjo.pl).

Eduárd Baloga (відеоуроки з вивчення угорської мови з українським вчителем).

Tutlo (онлайн-заняття з польської та англійської для дітей і дорослих. Уроки проходять у формі інтерактивних вебінарів із лекторами).

Goete Institut (безкоштовні відеоуроки для вивчення німецької мови).

Курси від Coursera

Одна з найбільших платформ онлайн-освіти Coursera зробила всі курси безкоштовними для українців. Аби мати до них доступ, потрібно подати заявку за посиланням. На цій сторінці ви також знайдете інструкцію, як проходитиме процедура її розгляду.

Конструювання одягу та 3D-дизайн

PUSHKA School: школа дизайну відкриває доступ до своїх курсів для українців. Команда школи вже перебуває у відносній безпеці і повертається до роботи. А ще хоче допомогти тим, хто її втратив.

Кожен охочий зможе опанувати конструювання одягу та 3D-дизайн, а згодом зробити свій внесок в економіку України. До 15 квітня українці можуть безкоштовно приєднатися до пакетів економ-курсів: «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне занурення» та «Дизайн-конструювання одягу». Доступ до курсів можна отримати, написавши в особисті повідомлення школи кодове слово «Паляниця».

Instagram: @pushka.school

Курси дизайну

Платформа Creative Practice пропонує доступ до всіх своїх курсів дизайну:

«Основи дизайну»

«Графічний дизайн. Композиція»

«Основи вебдизайну»

«UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів»

«Робота з Photoshop»

«Робота з Figma»

«Робота з After Effects»

«Робота з Illustrator»

Зареєструватись на них можна за посиланням.

Курси домедичної допомоги

TacticMedAid створили центр навчання домедичної допомоги, щоб кожен міг врятувати своє або чиєсь життя під час війни. 87% від смертей у бою стаються ще до того, як поранений дістанеться до лікарні. Тому доля поранених часто залежить від людини, яка перша надає їм допомогу. Як врятувати життя? Що робити до приїзду лікаря? Як зупинити кровотечу? Про все це й не тільки ви дізнаєтеся з курсу тактичної медицини від TacticMedAid. Навчатися можна за відеолекціями за посиланням. Перевіряйте ваші знання та використовуйте як довідник TacticMedAid_bot для надання першої домедичної допомоги.
 

Гайди для лікарів

На платформі UpToDate можна знайти безліч інструкцій і порад для лікарів усіх напрямів. Тепер вони безкоштовні для українців і будуть цікаві тим, хто прагне вдосконалити свої знання або розпочати шлях у медицині.

Онлайн-уроки з малювання

У своєму Telegram-каналі засновниця проєкту «Вікно і олівці» Марина Попова допомагає кожному відкрити в собі художника. Щодня вона публікує інструкції, як намалювати ту чи іншу картину, а на онлайн-зустрічах детально показує процес створення малюнка.

Курси «Основи проєктного менеджменту»

Завдяки безкоштовному курсу від IT-школи REDCAMP ви зможете опанувати основи та поглибити знання в проєктному менеджменті. У відеолекціях тривалістю година-півтори спікери розповідають про бізнес-моделі IT-проєктів, роботу в команді та основи менеджменту. Автором курсу виступив project-менеджер Андрій Осипенко, який шість років працює у цій сфері.


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Читайте також
Популярні матеріали