Барбра Стрейзанд розповіла подробиці своєї першої зустрічі з Чарльзом III

Незвичайна зіркова дружба

Минулого тижня легендарна акторка та співачка Барбра Стрейзанд представила свої мемуари. На 992 сторінках книги артистка розповіла про свій карʼєрний шлях, а також особисте життя, зокрема про стосунки та дружбу. Серед історій, які опинилися у центрі уваги, — перша зустріч Барбри з королем Великої Британії Чарльзом III (тоді — принцом Чарльзом). Подробиці розкриває видання Mirror.

Попри те що монарх зізнався, що повісив фотографію Барбри на стіну у Кембриджському університеті, а також описав її як «неймовірно привабливу» та «дуже сексуальну» жінку, стосунки з Чарльзом III Барбра Стрейзанд описує як виключно платонічні. За її словами, вони зустрілися в студії у Лос-Анджелесі у 1984 році. Принц був «чарівним», і навіть десятки папараці не завадили їм близько поспілкуватися.

Барбра Стрейзанд і Чарльз

«Я пила чай і запропонувала йому ковток… і майбутній король Великої Британії справді випив з моєї чашки, що, мабуть, було безпрецедентно. Коли британська преса повідомила про це, вони представили це як еквівалент міжнародному інциденту», — поділилася спогадами Барбра.

Також співачка зізналася, що почувалася незручно й соромилася, тож намагалася швидше завершити зустріч, аби повернутися до роботи.

Пізніше Барбра лишалася на ніч у Highgrove House, що нині є резиденцією Чарльза III і його дружини Камілли. У мемуарах співачка згадує, що її сніданок у ліжку того дня перервав собака Чарльза.

Барбра Стрейзанд

«Я сиділа в ліжку, і, щойно до мене зайшла Рената (помічниця), у двері постукали і з’явилася жінка з чудовим англійським сніданком на таці. Ми милувалися гарним посудом і мереживною серветкою, коли раптом помітили маленького джек-рассел-тер’єра, який дивився на мене, поклавши передні лапи на ліжко».

Барбра розповіла, що потім до кімнати зайшов Чарльз. Майбутній король переконував, що вже всюди шукав свого улюбленця.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали