Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Громадська організація Fight For Right евакуювала з України понад 700 людей з інвалідністю

Наразі представники організації надають допомогу українцям 

Нещодавно під час урочистої вечері Чиказької ради з глобальних справ Барак Обама відзначив керівницю громадської організації Fight For Right Юлію Сачук. 

«У нас є випускники нашої програми у Європі, серед яких жінка із порушенням зору, яка організувала один із провідних рухів за права людей з інвалідністю в Україні», — сказав 44-й президент США.

Команда Fight For Right евакуювала з України понад 700 людей з інвалідністю. Представники організації продовжують надавати повноцінну допомогу українцям: супроводжують при перетині кордону, забезпечують психологічну підтримку, допомагають із розміщенням, а також  фінансують волонтерів та волонтерок — тих, хто приносить ліки та їжу людям, які не змогли евакуюватися. 

«Втечу від російського вторгнення майже неможливо уявити для майже 2,7 мільйона українців з інвалідністю. Притулки та шляхи евакуації значною мірою недоступні, отримати інформацію також може бути складно. Тим часом міжнародні організації майже не включають людей з інвалідністю до своїх гуманітарних програм. Тож ми звернулися одне до одного за допомогою, активісти з усього світу швидко мобілізувалися і запропонували допомогу. Спільнота сильна, як ніколи», — розповідає команда організації. 

Звернутися по допомогу від Fight For Right можна на сторінці організації у Facebook.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали