Аня Тейлор-Джой вперше поділилася деталями свого таємного весілля

Свято в готичній атмосфері

Зірка «Ходу королеви» Аня Тейлор-Джой зізналася, що два роки тому таємно вийшла заміж за свого партнера — музиканта Малкольма Макрея. Раніше ширилися чутки, що пара зіграла весілля в жовтні 2023 року, однак, як виявилося, вони разом уже значно довше. Акторка розповіла про це у своєму Instagram, привітавши з річницею чоловіка та опублікувавши особисті світлини з їхньої весільної церемонії.

«Два роки тому, 1 квітня, я таємно вийшла заміж за свого найкращого друга в Новому Орлеані. Магія того дня назавжди поселилася в кожній клітинці мого єства. З другою (першою) річницею, моя любове. Ти найкрутіший», — підписала фотографії Аня Тейлор-Джой.

На світлинах пара відзначає особливе для них свято в компанії друзів, серед яких Кара Делевінь і Себастьян Фаена. Аня Тейлор-Джой не зрадила собі й для такої події вкотре обрала сукню від Christian Dior, яку модний дім пошив на замовлення зірки. Акторка зупинилася на кремовій моделі А-силуету на тонких бретелях і з вишитими на ній колібрі та доповнила образ довгою вуаллю. Наречений також постав у костюмі від французького бренду. 

Уся церемонія була оформлена в готичному стилі, що підтверджує не лише інтер’єр, а й страви. До прикладу, з десертів на святкуванні були представлені тістечка у формі закривавлених анатомічних сердець.

Малкольм Макрей також опублікував фотографії та відео з весілля. «Я кохаю тебе зараз, і чомусь кохав тебе завжди, і чомусь це ніколи не закінчиться. З дворіччям (учорашнім), красуня», — додав у дописі музикант.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали