Анджеліна Джолі заявила, що Бред Пітт піднімав руку на їхніх дітей

Акторка розповіла про інцидент у літаку

 

Судовий процес між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом триває. Нещодавно до ЗМІ потрапило звернення Анджеліни Джолі, в якому вона заявляє, що Бред Пітт чинив насильство стосовно двох із шести їхніх дітей. Про це повідомляє People.

Як зазначається у виданні, звернення до суду зірка подала у відповідь на позов актора щодо продажу її частки їхньої спільної виноробної компанії.

Джолі стверджує, що Пітт позивається до неї, щоб перешкодити їй говорити про насильство з його боку.

За словами Джолі, аб’юзивна ситуація щодо дітей сталася 14 вересня 2016 року під час подорожі літаком. Нагадаємо, що раніше в Мережі з’явилася інформація, що тоді ексчоловік підняв руку і на саму Джолі.

«Коли один з дітей вербально став на захист Джолі, Пітт кинувся на власну дитину, а Джолі вчепилася у нього ззаду, щоб зупинити. Аби скинути Джолі в себе зі спини, Пітт стукнувся об сидіння літака, травмувавши спину та лікоть Джолі. Діти кинулися до неї, і всі хоробро намагалися захистити одне одного. Перед тим як усе закінчилося, Пітт ухопив за горло одного з дітей та вдарив у обличчя іншого. Діти благали Пітта зупинитися. Усі вони були нажахані», — говориться у зверненні.

Після цього їхній політ був напруженим. Як стверджує Джолі, Пітт, який сидів у хвостовій частині літака, буцімто декілька разів приходив звідти, аби кричати та лаятися в бік дружини та дітей. Окрім цього, акторка заявляє, що Пітт облив пивом та вином не лише її, а й когось із дітей.

Представники Пітта впевнені, що таким чином Джолі намагається привернути до себе увагу, та назвали її заяву «цілковито неправдивою». Мовляв, Енджі могла заявити про це ще у 2016 році, коли справу розслідувало ФБР, або під час суду про опіку над дітьми, однак не зробила цього.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали