Анджеліна Джолі висловилася з приводу бездіяльності урядів стосовно сексуального насильства під час війни

Акторка не бачить значного прогресу

Як спеціальна посолка ООН Анджеліна Джолі написала нову колонку для The Guardian, у якій розкритикувала уряди за недостатню роботу щодо розв’язання проблеми сексуального насильства під час війни та збройних конфліктів. Зокрема, вона зазначила, що відсутній прогрес у тому, щоб задовольнити потреби постраждалих і стримувати кривдників від використання зґвалтування як зброї на війні.

Анджеліна Джолі звернула увагу на те, що було докладено недостатньо зусиль для того, щоб притягнути винних до відповідальності та припинити безкарність, а потреби постраждалих досі не стали пріоритетом.

«Було досягнуто певного прогресу, включаючи кілька судових переслідувань на національному рівні, ухвалення Кодексу Мурад і створення Глобального фонду для постраждалих. Але цього виявилося недостатньо», — зазначила Джолі.

На думку Джолі, як повідомляє Wonderzine.com.ua, на заваді стоять політичні й економічні інтереси, сила вето певних держав, а також низький інтерес до проблеми. Аби вирішити цю проблему, посолка ООН закликала підвищити фінансування для постраждалих і створити нову постійну міжнародну комісію з документування й розслідування сексуального насильства під час збройних конфліктів.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали