Анджеліна Джолі показала трендове фарбування на осінь 2023-го

Ідеальне рішення як для брюнеток, так і для блондинок

Анджеліна Джолі — власниця глибокого каштанового відтінку волосся, якому вона зазвичай зраджувала лише заради участі у проєктах, де потрібно було наважитися на перевтілення. Та останнім часом зірка все частіше виявляє свій інтерес до блонду — так, на початку цього року вона ошелешила прихильників, з`явившись на публіці з освітленим волоссям. Днями ж Джолі продемонструвала черговий результат кропіткої роботи свого стиліста — замість того, аби все ж обрати світлу чи темну сторону, акторка зробила ставку на фарбування, в якому гармонійно поєднуються пасма обидвох відтінків.

Трендовий балаяж в стилі Джолі, характерними ознаками якого є темні корені та світліші пасма по довжині, — ідеальне рішення як для брюнеток, так і для блондинок. Разом з тим таке фарбування має дуже природний вигляд і створює ефект волосся, поцілованого літнім сонцем.

Якщо ви брюнетка, попросіть свого майстра збагатити ваш колір світлими пасмами, не чіпаючи корені. Якщо ж ви власниця блонду, головний акцент потрібно зробити на роботі над коренями та наданні зачісці бажаної текстури за допомогою темних бліків. Таке тепле та «свіже» фарбування ідеально підійде для осені й дозволить продовжити літо якщо не на календарі, то хоча б у вашому б`юті-образі.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Наука, наукині й ШІ в Україні


Як знайти себе в реаліях сучасного світу: розповідає психологиня...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали