Анджеліна Джолі поділилася архівним фото з мамою

У день її народження

9 травня — особлива дата для Анджеліни Джолі, адже цього дня народилася її мати Мершалін Бертран, яка пішла з життя у 2007 році. На згадку про маму акторка опублікувала архівне фото з нею у своєму Instagram-акаунті та доповнила його зворушливим і водночас корисним дописом.

«Завтра мав би бути 73-й день народження моєї мами. Вона померла 15 років тому після тривалої боротьби з раком молочної залози та яєчників. У червні я буду за місяць від того віку, коли їй поставили діагноз. Я зробила профілактичні операції, щоб зменшити шанси захворіти, але продовжую проходити обстеження. Моя мама любила Гендрікса і завжди підписувала свої листи "Kiss the Sky". Після її смерті це набуло нового значення. Надсилаю свою любов тим, хто також втратив близьких, і сили тим, хто в цей самий момент бореться за своє життя і життя тих, кого вони люблять», — написала Анджеліна.

Також Джолі закликала жінок знайти час подбати про себе і зробити мамографію, аналізи крові або УЗД, особливо якщо у них є сімейна історія раку. Нагадаємо, у 2013 році Анджеліні Джолі зробили подвійну мастектомію — операцію з видалення молочних залоз, яка допомагає зменшити ризик розвитку раку грудей. А у 2015 році, після того як генетичний тест зірки показав високий ризик розвитку раку яєчників, їй видалили яєчники та маткові труби.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали