РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Андре Тан напередодні 30-річчя Незалежності України піклується про дітей з особливими освітніми потребами

Будуймо здорове суспільство, яке з повагою ставиться до потреб інших!

Фото: Сергій Ковбасюк

Рейтинг статьи / 0
3 5 7

Андре Тан социальный проект

В рамках всеукраїнських святкових заходів до Дня Незалежності, команда бренду на чолі з дизайнером Андре Таном, привертає увагу держави та спільноти до дітей, що мають особливі освітні потреби: з синдромом Дауна, спектром аутизму, затримкою мовлення, та дітей з інвалідністю.  Сім’ї, в яких є діти з особливими потребами, жадають підтримки держави і суспільства. Не зволікання, а належного ставлення до себе, уваги і матеріальної допомоги. 

«Сьогодні, я разом із своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдромом Дауна та розладом психічного стану, притягнути увагу суспільства до особливого таланту цих діток. Наш головний меседж – важливість прийняття суспільством людей з особливими потребами. Це не про жалість чи співчуття, а про розуміння їх потреб та особливостей, рівноправність, безбар’єрність в освіті, роботі, свободі пересування, дозвіллі», – коментує Андре Тан. 

Андре Тан социальный проект

Компанія ANDRE ТAN розпочала соціальну ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. Компанія, законодавець моди в державі, підтримала львівську громадську організацію – «Сонячна Майстерня», де займаються малюванням особливі художники, та має надію, що мода допомагати дітям з особливими потребами, стане трендом поза часу.  Унікальна методика арт-терапії, яка до речі признана в Англії та США — основний інструмент вихователей майстерні. Ольга Саникович, художниця за фахом та психолог Ольга Германович, рятують та полегшують емоційний стан дітей своєю професійною увагою до них.

Андре Тан социальный проект

Дизайнер Андре Тан роздивився малюнки вихованців майстерні та переніс їх на одяг бренду Andre Tan — футболки та худі. Така капсульна колекція вже у продажі. Гроші від продажу одягу буде передано до «Сонячної майстерні», на допомогу дітям — закупку паперу, фарб, холстів, пензликів, на розширення простору майстерні, винаймання більшого приміщення, щоб допомогти більшій кількості дітей з особливими потребами. 

«Хочу аби ми не ігнорували проблему, не лишали сім’ї, де діти з особливими потребами, на одинці, а простягли руку допомоги і наділили увагою це питання», — наголошує Андре Тан. 

Андре Тан социальный проект

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами долучився fashion-портал про світське життя JetSetter.ua, публічні особи країни та зірки шоу-бізнесу: Оля Полякова, Олена Кравець, Наталія Могилевська, Анна Різатдінова, Валерія Гузема, Жан Беленюк фотографувалися з вихованцями «Сонячної Майстерні».

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22