Алеку Болдвіну можуть повторно висунути звинувачення у справі про ненавмисне вбивство

Нові деталі заплутаної справи

У квітні прокуратура зняла звинувачення у ненавмисному вбивстві з Алека Болдвіна: на знімальному майданчику фільму «Іржа» актор випадково застрелив операторку Галину Гатчінс з реквізитного пістолета. Однак слідство планує повторно висунути обвинувачення через «додаткові факти, які заслуговують на те, щоб справу знову передали на розгляд». Про це повідомляє видання BBC.

Алек Болдвін

«Прикро, що жахлива трагедія перетворилася на це помилкове судове переслідування, — відповіли на заяву прокуратури Нью-Мексико адвокати Алека Болдвіна. — Ми відповімо на всі звинувачення в суді».

За інформацією BBC, звинувачення з Алека Болдвіна були зняті після повідомлення, що спусковий гачок револьвера .45 Colt був модифікований таким чином, що міг зробити осічку більш ймовірною. Згодом прокуратура провела криміналістичну перевірку копії зброї та замінила деякі частини, які були зламані під час тестування ФБР. Експерти з балістики та криміналістики дійшли висновку, що постріл не міг бути здійснений без натиску на курок.

В інтерв’ю New York Times спеціальна прокурорка Карі Морріссі також заявила, що представлення справи розпочнеться 16 листопада.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали