Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Адвокати Ембер Герд знайшли можливість знову затягнути Джонні Деппа до суду

Юристи зірки подали нове клопотання

Після програшу в суді Ембер Герд не збирається здаватися. Її адвокати знайшли причину, аби знову затягнути Джонні Деппа до суду. Команда юристів акторки подала клопотання про скасування вердикту в справі про наклеп проти її колишнього чоловіка та перегляд справи.

Як повідомляє Daily Mail, у клопотанні адвокати стверджують, що вердикт про те, що Герд обмовила 59-річного Деппа, не було підтверджено доказами. За їхніми словами, один із присяжних не був перевірений і навряд чи мав бути допущений до складу присяжних.

Адвокати просять суд скасувати відшкодування збитків у 10 мільйонів доларів, які Ембер тепер має виплатити своєму колишньому чоловікові. Підставою для прохання став той факт, що під час суду Депп «виключно виходив з теорії наклепу за непрямими ознаками, відмовившись від будь-яких тверджень, що заяви пані Герд насправді були хибними».

Instagram: @amberheard

У клопотанні адвокати стверджують, що могла бути допущена помилка у відборі присяжних, указавши на присяжного, ідентифікованого як присяжний засідатель №15, чий рік народження був зазначений як 1945-й у судових протоколах. Натомість загальнодоступна інформація свідчить, що він, мабуть, народився 1970 року.

Цей факт ставить під сумнів законність процесу відбору присяжних та вказує на невідповідність того, чи присяжний №15 і справді отримав повістку для участі в судовому процесі та як перевірявся судом.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали