Адель удруге вийшла заміж

Несподіване зізнання

Британська співачка Адель, яка у вересні спровокувала чутки про своє весілля, назвавши бойфренда «чоловіком» під час свого концерту в Лас-Вегасі, зізналася, що таки дійсно вийшла заміж за спортивного агента Річа Пола. Радісною новиною зірка несподівано поділилася на комедійному шоу свого найкращого друга Алана Карра — на запитання ведучого про те, чи є заміжні в залі, Адель неочікувано вигукнула, що вона одна з них. Про це повідомили глядачі, які були присутні на шоу, повідомляє Daily Mail.

Раніше Річ Пол відмовився відповідати на запитання ведучої CBS Гейл Кінг про його ймовірне одруження з Адель. Журналістка запитала, чи може вона звертатися до Адель «місис Пол», коли наступного разу буде з нею розмовляти.

«Ви можете говорити все, що хочете», — відповів спортивний агент, додавши, що він не з тих людей, які виставляють своє особисте життя напоказ.

З 2011 до 2019 року співачка була одружена з бізнесменом Саймоном Конеккі, від якого народила сина Анджело Джеймса. З Річем Полом співачка познайомилася на дні народження спільного друга багато років тому. Свій роман закохані розсекретили у 2021 році, з`явившись разом на баскетбольному матчі.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали