Адель, Florence and the Machine та інші топові артисти виступатимуть на підтримку України

Видовищний благодійний концерт

Гіганти музичної індустрії, серед яких Адель, Пол Маккартні, Florence and the Machine, U2, The Rolling Stones, The Killers і Pink, 24 червня дадуть концерт на підтримку України на стадіоні «Вемблі». Захід буде транслюватися у всьому світі. Про це повідомляє видання The Sun.

Адель

«Це буде масштабно, справді першокласно і глобально», — розповів інсайдер видання.

За його словами, концерт уже давно планувався, однак визначили дату та забронювали місце лише нещодавно. Запрошення на захід вже надходять найвпливовішим представникам бізнесу.

Організатори усвідомлюють, що запрошення великих зірок вимагає взяти на себе чимало зобов’язань, однак вони оптимістично налаштовані.

Florence and the Machine

«Для таких гуртів, як U2 і Bono, які досить відверто висловлюють свої погляди на війну, це здається чудовою можливістю продовжувати наголошувати на серйозності ситуації в Україні. А івент такого масштабу здатний справді посилити тиск на росіян».

Єдиним недоліком є ​​те, що дата збігається з фестивалем Гластонбері, тому деякі відомі особистості будуть викреслені зі списку, але остаточний склад, безумовно, буде досить особливим.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали