9 українських митців представлять свої роботи на AUTOR CONTEMPORARY JEWELRY FAIR

Уперше в історії виставки

Наприкінці травня в Бухаресті пройде визначна подія у світі сучасного ювелірного мистецтва — виставка AUTOR-19 edition, яка збирає тисячі художників, дизайнерів та шанувальників прикрас у жанрі «контемпорарі» з усього світу.

AUTOR CONTEMPORARY JEWELRY FAIR

Instagram: @autor_contemporary_jewelry

Сontemporary jewelry — це прогресивний мистецький рух, що, на відміну від звичайних практик ювелірного дизайну, є презентацією культури та настроїв сучасного суспільства.

Цьогоріч уперше будуть представлені 9 українських митців. Дизайнери налаштовані натхненно, адже підготували особливі роботи, що розповідають про самобутність України її силу та незламність.

Денис Музика

Денис Музика

Instagram: @denis_music_jewellery

Відомий український ювелірний художник виходить далеко за межі майстерності, створюючи те, що можна описати лише як «мобільні арт-об’єкти». Мета його колекції «Flowers of war» — нагадати, що війни не має бути. Не маючи ані інструменту, ані матеріалів, Денис робив прикраси з того, що є під рукою.

У результаті, кожна деталь стала дуже символічною — вишивка, палаючий літак, що нагадує гарну квітку та дарує надію, коробка від дитячих льодяників — як символ вкраденого мирного дитинства.

Вадим Логвиненко

Instagram: @logvin.jewelry

Ювелір, художник та засновник LOGVIN — бренду прикрас чистих форм та таємничих змістів. Кожна колекція Вадима розповідає історію чи відображає власні інсайти. На АUTOR-2022 він представить роботи під назвою «Схід» — про незламність українського народу в умовах війни.

Сергій Жернов

Instagram: @zhernov_artifactory

Художник і ювелір, засновник нішевого ювелірного бренду ZHERNOV Artifactory. Свою мистецьку кар’єру Сергій розпочав ще у 2014 році в майстерні свого батька.

Основним натхненням для художника є створення унікальних творів. Улюблені матеріали: природні кристали, скам’янілості, археологічні знахідки та старовинні предмети, які Сергій любить перетворювати на сучасні «артефакти». На виставці представить скульптури-прикраси, відомі як «Феї».

Лєна Ястреб

Instagram: @yastreb.jewelry

«Особливість моїх об’єктів — різноманітність звичайних речей. Мій перший бренд був створений 14 років тому, я шукала ідеальні прикраси на щодень. Бажала зробити його концептуальним, сучасним, унікальним, придатним для носіння, і навіть суспільствоформуючим, — розповідає майстриня. — Готую нову благодійну колекцію ювелірних виробів про Україну у війні».

Катерина Самокиш

Instagram: @samokish_official

Засновниця бренду SAMOKISH та онука відомого українського художника Миколи Самокиша, продовжує сімейну традицію і створює кожну прикрасу як витвір мистецтва з великою любов’ю до кожної деталі. Стиль SAMOKISH впізнається завдяки поєднанню краси натуральних каменів та ланцюжків з антиалергенним безнікелевим покриттям.

Сана Жевська

Сана Жевська

Instagram: @zhevska_jewelry

«З усіх мов на Землі я розмовляю ювелірною, вона дуже древня і зрозуміла кожному. Я говорю про головне — про почуття. Любов і смерть — все, що у нас є, справжнє. І ніколи це не було так гостро, як зараз», — коментує Сана.

Сергій Граневич

Сергій Граневич

Instagram: @lolli_beads

Ювелір, який виготовляє прикраси вже 12 років. За цей час Сергій пройшов не простий, але насичений шлях: від роботи в наймі до створення власної майстерні, з повним циклом виробництва. Він створює ювелірні прикраси в оригінальному дизайні, переважно абстрактної просторової стилістики.

Василина Буряник

Василина Буряник

Instagram: @va_bu.jewelry

«Моя мистецька практика зазвичай стосується екологічних та соціальних тем в Україні та поза її межами. Всі свої пано та інсталяції я здебільшого сворюю з прозорих нейлонових тканин експерементуючи з соляними розчинами, реакціями сполук, повітродувами та температурним впливом».

Авторський бренд VA•BU — це втілення наміру дати змогу глядачеві бути в контакті з моїми художніми розробками у повсякденному житті та відчути взаємодію.

Альона Левдер

Альона Левдер

Instagram: @alonalevder

Художниця зі Львова створює сучасні авторські керамічні прикраси в поєднанні з морськими перлами, пластиком, шкірою тощо.

«Я ніколи не мріяла стати ювеліром, але склалося інакше. Прикраси для мене — це як поклик душі, бо маю багато що сказати мовою прикрас».

Частину прибутку учасники виставки відправлять на підтримку постраждалим у війні.


Реклама

Популярні матеріали

Подорож у минуле: історія металевої сумки Paco Rabanne 1969...


Головний тренд зими: рукавички, сумки, шарфи та інші аксесуари з...


Що подивитися: 8 нових фільмів січня


Читайте також
Популярні матеріали