5 секретів краси Вікторії Бекхем

До дня народження дизайнерки

Сьогодні своє 49-річчя відзначає співачка і дизайнерка Вікторія Бекхем, відома, зокрема, й високим рівнем довіри до її порад у сфері beauty, якими вона часом ділиться в інтерв’ю та соціальних мережах. До того ж Вікторія має власну лінію декоративної та доглядової косметики Victoria Beckham Beauty.

З цієї нагоди ми зібрали для вас 5 секретів краси Вікторії Бекхем.

Зволоження, зволоження, зволоження

Вікторія Бекхем

Вікторія неодноразово зізнавалася, що для неї головний етап догляду за шкірою — зволоження. Дизайнерка не лише ніколи не пропускає його, а й часом повторює протягом дня.

«Я наношу макіяж, а потім протягом дня додаю зволожувальний крем, щоб освіжити його, — так він не виглядає надто пудровим або забитим, а крем надає йому свіжого сяйва», — розповіла дизайнерка для Net-A-Porter.

У своєму Instagram Вікторія також розповідала, що обов’язково зволожує шкіру під час перельотів. Для цього вона бере із собою сумочку з різноманітними сироватками та кремами.

Дуже багато вітамінів

Вікторія Бекхем

Для підтримки здоров’я та краси Вікторія Бекхем вживає дуже багато добавок, серед яких колаген, риб’ячий жир, магній і вітамін С із цинком. Окрім цього, зірка додала до свого раціону вітаміни для волосся та нігтів.

Тренування — це ключ

Вікторія Бекхем

Вікторія зізнається, що для неї щоденні тренування — це все одно що чистити зуби. Зранку вона присвячує час швидкій ходьбі або бігу в гору під досить великим кутом, потім — вправи з гирями та стрічками з тренером або на самоті. Знаменитість багато танцює і вже понад дев’ять років займається за методом Трейсі Андерсон, що полягає у зосередженні на кожному окремому м’язі тіла.

«Це змінило моє самопочуття, рівень моєї впевненості та те, як я тримаюся», — додала Вікторія у розмові з Net-A-Porter.

Важливість харчування

Вікторія Бекхем

Дизайнерка стверджує, що правильне харчування впливає не лише на її тіло, а й на шкіру та самопочуття загалом. Саме тому вона їсть багато риби, свіжих овочів і горіхів. Вікторія також любить фрукти, проте намагається не вживати їх у великій кількості.

«Моє частування — це кілька келихів червоного вина, також я люблю текілу та їм вуглеводи. У мене в раціоні багато авокадо і дуже хороших жирів, як-от лосось».

Не можна забувати про шкіру тіла

Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем піклується про стан шкіри не лише обличчя, а й усього тіла, тож активно використовує натуральні продукти для догляду. Дизайнерка рекомендує наносити їх одразу після душу, доки шкіра ще волога.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали