5 прем’єр червня, на які варто звернути увагу

На будь-який смак

 

Кінотеатри в Україні поступово починають відновлювати свою роботу, і незабаром українським глядачам удасться побачити деякі прем’єри. На які фільми цього червня варто звернути увагу, розповідаємо в нашому матеріалі.

«Елвіс», реж. Баз Лурманн

Фльм «Елвіс» — це епічне видовище на великому екрані від Warner Bros. Pictures та відомого режисера База Лурманна, який досліджує життя та музику Елвіса Преслі. У головних ролях — Остін Батлер та володар «Оскара» Том Хенкс.

Історія Елвіса Преслі (Остін Батлер) розглядається крізь призму його стосунків з менеджером Томом Паркером (Том Хенкс). Чоловіки працювали разом понад 20 років: від початку кар’єри Елвіса до його небувалої слави. Усі ці події в житті Елвіса відбуваються на тлі змін культурного ландшафту Америки. Не обійшлося і без коханої Елвіса Прісцилли Преслі, яка була однією з найважливіших і найвпливовіших людей у житті зірки.

«Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», реж. Сем Реймі

У червні кіновсесвіт Marvel представляє другий сольний фільм про пригоди могутнього мага Доктора Стренджа. За сюжетом у новому фільмі Доктор Стрендж об’єднається з Багряною відьмою, зіткнеться зі своїм антагоністом — могутнім двійником з іншого всесвіту — та буде рятувати мультивсесвіт від руйнування.

 «Коханці», реж. Ніколь Гарсія

Драма з П’єром Ніне та Стейсі Маєрс у головних ролях розповідає про стосунки між Лізою та Сімоном. Кохання молодих людей починає руйнуватися, коли хлопець не з власної волі стає злочинцем. Він змушений тікати, тому вирішує розірвати зв’язок з дівчиною. Ліза чекала повернення коханого три роки, але все марно. Згодом Ліза вирішує його забути та виходить заміж. Разом із чоловіком вона вирушає на острів у Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

«Топ Ґан: Меверік», реж. Джозеф Косінскі

Захопливий бойовик з Томом Крузом є продовженням фільму «Найкращий стрілець», що вийшов на екрани у 1986 році. У новому фільмі сміливого пілота очікують нові випробування та небезпечні виклики.  

«Морбіус», реж. Даніель Еспіноса

Один з найочікуваніших фільмів 2022 року. Прем’єру фантастичної стрічки «Морбіус» із Джаредом Лето в головній ролі від Marvel переносили декілька разів. Початково картину планували представити 29 січня, однак через омікрон авторам довелося відкласти прем’єру. У центрі сюжету — загадковий вампір Морбіус (Джаред Лето). Учений-біохімік погоджується на ризикований експеримент після того, як виявляє в себе невиліковну хворобу. Те, що від початку здається вдалими ліками, згодом перетворюється на небезпечну силу.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали