5 атмосферних різдвяних пісень у виконанні Френка Сінатри

Вмикаємо святкову атмосферу в день народження співака

Зважаючи на стійку асоціацію глибокого, оксамитового й зігрівального, наче горнятко гарячого шоколаду, голосу Френка Сінатри з зимовими святами, здається надзвичайно логічним той факт, що він народився саме в грудні.

В день народження легендарного американського актора та співака, який 11 разів ставав лауреатом «Ґреммі», здобув премію «Оскар», отримав 4 нагороди «Золотий глобус» й знявся в понад 50 кінострічках, пропонуємо увімкнути найкращі різдвяні пісні у його виконанні та додати як мінімум декілька балів до святкового настрою.

Jingle Bells

Життєрадісна свінгова версія класичної святкової пісні, написаної Джеймсом Лордом Пірпонтом у 1857 році та вперше опублікованої восени того ж року під назвою The One Horse Open Sleigh, у виконанні Френка Сінатри є, мабуть, головним пісенним хітом передріздвяного періоду.

Have Yourself a Merry Little Christmas

Ще одна з найвідоміших нині різдвяних пісень у світі, яка вперше прозвучала у музичному фільмі «Зустрінемось у Сент-Луїсі» (1944) у виконанні акторки Джуді Ґарленд. Сердечна і душевна версія цієї різдвяної класики у виконанні Сінатри, яка лунає, зокрема, у фільмі «Сам удома», є обов`язковою для прослуховування під час свят.

Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!

Створена у 1945 році поетом Семмі Каном і композитором Жюлем Стайном, класика різдвяної пори Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! відома не менш ніж у двадцяти різних версіях виконання. Джазове виконання Сінатри досі залишається одним з найпопулярніших й додає нотку тепла до будь-якого святкового плейлиста.

Winter Wonderland

Американська різдвяна пісня, створена в 1934 році Феліксом Бернардом та Річардом Б. Смітом. Попри те що у ній не згадується про Різдво, композиція очолює рейтинги найпопулярніших пісень для святкової пори, і виконання Френка Сінатри це повністю виправдовує. Чарівна інтерпретація містера «Блакитні Очі», як називали Сінатру, якнайкраще передає магію зимового сезону.

The Christmas Waltz

Різдвяна пісня, створена Семмі Каном і Джул Стайн для Френка Сінатри, який записав її у 1954 році як бі-сайд нового альбому White Christmas, у 1957 році — для альбому A Jolly Christmas from Frank Sinatra та у 1968 році — для альбому The Sinatra Family Wish You a Merry Christmas. Елегантна і позачасова композиція є прекрасним доповненням до будь-якої різдвяної музичної колекції.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали