5 книжок-бестселерів про моду та стиль

Про історію відомих брендів та еволюцію українського вбрання 

Відновлювати душевну рівновагу читанням — завжди актуально. Разом з книжковою платформою Yakaboo пропонуємо добірку цікавих книжок про моду та стиль.

Донн Керен. «Твій щасливий одяг. Як психологія моди допоможе покращити стиль і життя» 

Тепер матимете наукові докази: ви — це те, що ви вдягаєте. Всесвітньовідома психологиня моди Донн Керен розповість, як одяг впливає на вас та на думку оточення про вас. Ви дізнаєтеся, як сформувати гардероб, що стане провідником до здійснення мрій та покращить самопочуття! 

Сара Ґей Форден. «Дім Ґуччі»

Сенсаційна історія про вбивство, божевілля, розкіш та пожадливість. У книжці віртуозно переплетені два сюжети: драма родини Ґуччі, у якій розбрат та заздрощі закінчилися замовним убивством, та історія бренду Gucci, який став синонімом розкоші. Навіть якщо ви бачили торік екранізацію книги, читати гарну прозу все ж варто — це окреме задоволення. 

Максін Бедат. «Розібрані. Життя та смерть однієї одежини» 

Дослідження Максін Бедат розповість, скільки тисяч кілометрів насправді подолав ваш одяг. Скільки рук збирали, пряли, ткали, фарбували, пакували, відправляли та продавали його, щоб доставити до вас. Знаючи справжню вартість речей, ви неодмінно подивитеся на моду іншими очима. 

Єлізавета Бута. «Моніка Беллуччі. Хто пробачить мою красу» 

Моніка Беллуччі спочатку планувала стати юристкою. Проте одна зустріч та підпис під контрактом з модельним агентством змінили її життя. Вона стала моделлю, акторкою, а згодом — справжнім символом довершеної краси. Чи це зробило її щасливою? Читайте неймовірну біографію однієї з найвродливіших жінок світу. 

Зінаїда Васіна. «Еволюція українського вбрання. Сторінки з історії»  

Натхнення для створення української моди, яка здатна вразити світ, ми можемо отримати від наших давніх традицій. Український одяг — це не тільки вишиванки, запаски, віночки та хустки. Кожний аксесуар, орнамент та колір мають свою історію, невіддільну від історії народу, від його невичерпного творчого потенціалу. Еволюція українського вбрання — це пізнавальна та яскрава екскурсія нашою культурною спадщиною.

Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали