17-річний син співачки Шинейд О'Коннор наклав на себе руки

Жахлива втрата

 

У сім`ї ірландської співачки Шинейд О`Коннор страшна трагедія. У своєму Twitter зірка повідомила, що її 17-річний син Шейн наклав на себе руки.

«Мій чудовий син, Невіїм Неста Алі Шейн О`Коннор, світло мого життя, сьогодні вирішив закінчити свою земну боротьбу і тепер він із Богом. Нехай він спочиває зі світом, і нехай ніхто не наслідуватиме його приклад. Моя дитина. Я так сильно тебе кохаю», — написала вона.

Про смерть хлопчика стало відомо за два дні після того, як він зник. Востаннє його бачили 7 січня вранці в районі Таллахт у Дубліні. 8 січня його знайшли мертвим.

Шинейд активно шукала сина. Протягом двох днів вона намагалася зв`язатися з Шейном усіма можливими способами, у тому числі через соціальні мережі. Так, вона написала низку емоційних постів, у яких просила сина повернутися.

«Без тебе мій світ звалиться. Ти моє серце. Будь ласка, не зупиняй його. Будь ласка, не зашкодь собі. Іди до Гарди і давай відвеземо тебе до лікарні», — писала вона якось в Twitter.

Нагадаємо, що Шінейд О`Коннор багато років боролася із депресією. 2018-го вона прийняла іслам і змінила ім`я на Шухаду Давітт. Крім Шейна, у співачки залишилося ще троє дітей.


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали