ТОП-7 ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ БРЕНДОВ КОСМЕТИКИ...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

12-річна донька Ольги Фреймут створила власний бренд одягу

І відмовилася продати речі своїй зірковій мамі

16 мая 2018

Фото: Денис Маноха ,

Сьогодні Ольга Фреймут похвалилася досягненням 12-річної доньки в своєму Instagram-акаунті. Виявилося, що декілька днів тому Злата анонсувала створення власного бренду MitchellClothing_ та першої колекції одягу. Донька Ольги зазначила, що їй в усьому допомагала український дизайнер Катерина Чверенко. Жодної фотографії речей нового українського бренду ще немає.

 

Цікаво, що Злата одразу відмовилася продавати речі своїй мамі та решті родичів, про що Фреймут пожалілася в своєму Instagram:

 

«Злата створила колекцію @mitchellclothing_official . Я побачила цей одяг - такий портрет її - захотіла купити все. Але у відповідь : «Мама, родичам - друзям не продаю». І тепер сплю та марю костюмом кольору світанкового бузку і тілесною підперезанкою ( у @zlata_mitchell це називається , звісно, не так). А ще хочу стати моделлю її колекції - але для цього правила на всіх спільні : мала написати пост, виставити гарне фото, позначити Злату . Дорога моя донечко , цього достатньо ? Тепер є шанси у мене?» (орф. і пунктуація авторські – прим. ред.)

 

«Я сама проявила ініціативу, я не приховувала почуттів», - Ольга Фреймут розповіла про свого чоловіка

«Не хочу загубитися під тавром виснаженої багатодітної мами», - Ольга Фреймут

«Вчора, коли донечка йшла подіумом, я вперше відчула страх», - Ольга Фреймут 

Загрузка...