С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

9 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ УСКОРЯТ РОСТ ВОЛОС

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ ПРИНТ-АНИМАЛЬЕ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

ГЛАВНЫЙ АКСЕССУАР СЕЗОНА: ВЫБИРАЕМ ШАПКУ 

12-річна донька Ольги Фреймут створила власний бренд одягу

І відмовилася продати речі своїй зірковій мамі

Фото: Денис Маноха ,

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Сьогодні Ольга Фреймут похвалилася досягненням 12-річної доньки в своєму Instagram-акаунті. Виявилося, що декілька днів тому Злата анонсувала створення власного бренду MitchellClothing_ та першої колекції одягу. Донька Ольги зазначила, що їй в усьому допомагала український дизайнер Катерина Чверенко. Жодної фотографії речей нового українського бренду ще немає.

 

Цікаво, що Злата одразу відмовилася продавати речі своїй мамі та решті родичів, про що Фреймут пожалілася в своєму Instagram:

 

«Злата створила колекцію @mitchellclothing_official . Я побачила цей одяг - такий портрет її - захотіла купити все. Але у відповідь : «Мама, родичам - друзям не продаю». І тепер сплю та марю костюмом кольору світанкового бузку і тілесною підперезанкою ( у @zlata_mitchell це називається , звісно, не так). А ще хочу стати моделлю її колекції - але для цього правила на всіх спільні : мала написати пост, виставити гарне фото, позначити Злату . Дорога моя донечко , цього достатньо ? Тепер є шанси у мене?» (орф. і пунктуація авторські – прим. ред.)