11 українців потрапило до списку Forbes «30 до 30. Європа»: хто вони

Серед них — Ярослава Магучіх та Василіса Степаненко

У Forbes оприлюднили європейський список «30 до 30», до якого потрапили 11 українців. Лауреати з’явилися в п’яти категоріях: «Технології», «Фінанси», «Медіа і маркетинг», «Спорт та ігри» та «Суспільні зміни». 

Цьогоріч найбільше українців опинилося в «Технологіях». Серед них — засновники юридичного стартапу Legal Nodes Маргарита Сівакова та Максим Малюк, співзасновниця міжнародної компанії з кібербезпеки Hacken Євгенія Брошеван та технічна директорка ШІ-стартапу Traces AI Вероніка Юрчук.

Євгенія Брошеван

До «Фінансів» потрапили партнери венчурного фонду Flyer One Ventures Олексій Єрмоленко та Олена Мажуга, а до «Суспільних змін» — засновник онлайн-школи вивчення англійської мови Speaking club Владислав Перистий.

У категорії «Спорт та ігри» опинилася засновниця геймерського стартапу GameTree Дана Сидоренко, а також стрибунка у висоту та головна претендентка на «золото» на паризьких Олімпійських іграх Ярослава Магучіх.

Ярослава Магучіх

До «Медіа і маркетингу» Forbes помістив підприємця і блогера Макса Клименка разом з позаштатною відеопродюсеркою Associated Press Василісою Степаненко, яка була в команді творців документального фільму «20 днів у Маріуполі».

Василіса Степаненко

Нагадаємо, торік Forbes також робив список «30 до 30. Європа». Тоді до нього потрапило шість українців. 

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали